luty, 2020

08LUT8:00 pm11:00 pmLonker See / Major Kong / Moontoy / Warszawa / Hydrozagadkaadka8:00 pm - 11:00 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

Zapraszamy na premierę nowej płyty „Lonker See” pt. „Hamza”. Płyta ukazuję się 7.02.2020 nakładem Anteny Krzyku a warszawski koncert będzie jednym z kilku / kilkunastu polskiej części trasy zespołu. Razem z Lonker See swoją najnowszą płytę „Off The Scale” po raz pierwszy na żywo przed warszawską publicznością zaprezentuje Major Kong. Wieczór otworzy stołeczny Moontoy.

start 20:00
wjazd: 50 pln / na bramce przed koncertem

LONKER SEE

Lonker See to trójmiejski kwartet, który po raz pierwszy spotkał się w studiu nagrań w 2016 roku. Efektem tego spotkania jest pierwszy album zespołu pod tytułem „Split Image” wydany przez MITW. Już na pierwszej płycie można zauważyć to co dla Lonker See jest najważniejsze – brzmienie i własny styl gry, który powstaje na styku czterech osobowości muzycznych wchodzących w skład LS. Joanna Kucharska (Bass, wokal), Bartosz Boro Borowski (Gitary) Michał Gos (Perkusja) i Tomasz Gadecki (Saksofony) tworzą wspólnie muzykę przestrzenną, która swoim klimatem intryguje, hipnotyzuje i wciąga słuchacza w szerokie spektrum gatunków muzycznych. Słychać tu space rock, psychodelę, jazz, free jazz czy ambient. Długie formy pełne elementów improwizowanych przeplatają się tu z bardzo konkretnymi melodiami i zdecydowanymi groowami, a napięcie jest budowane przez umiejętne operowanie dynamiką i emocjami. W 2018 roku ukazała się nakładem Instant Classic bardzo dobrze przyjęta w kraju i na świecie płyta „ One Eye Sees Red”, która zapoczątkowała zainteresowanie zespołem poza granicami kraju. LS grało bardzo dobrze przyjmowane koncerty w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Włoszech, Serbii, Węgrzech, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii, zarówno na festiwalowych jak i na lokalnych scenach. Obecnie zespół promuje swój najnowszy album „Hamza” wydany 7.02.2020 dla Anteny Krzyku

Fb – https://www.facebook.com/LonkerSee/
Live: https://youtu.be/TWOaFD80zCI
Video: https://youtu.be/zN_OCcaqvZc

Discography:
* „Hamza” 2020
singiel – https://youtu.be/GTOO798Dgd4
* „One Eye Sees Red” 2018
bc – https://instantclassic.bandcamp.com/album/one-eye-sees-red
yt – https://youtu.be/T8Dfr_1MZQg
* „Lonker Seessions / Live at Pijana Czapla, Olsztyn” 2017
bc – https://lonkersee.bandcamp.com/album/lonker-seessions-live-at-pijana-czapla-olsztyn
* Split with Arrm 2017
bc – https://lonkersee.bandcamp.com/album/from-split-with-arrm
yt – https://youtu.be/geAYm6tn9p8
* „Split Image” 2016
bc – https://lonkersee.bandcamp.com/album/split-image

MAJOR KONG

Major Kong to instrumentalne trio z Lublina. Zespół rozpoczął działalność pod koniec 2010 r. i w ciągu następnych czterech lat wydał dwa wolne, ciężkie i naładowane gitarowym fuzzem albumy. Następne dwie EP stopniowo ukazywały jaśniejsze i bardziej dynamiczne heavy metalowe oblicze grupy. Zwieńczeniem tej przemiany stała się trzecia płyta w dorobku: „Brace for Impact”. Obecnie zespół funkcjonuje w Warszawie i promuje „Off the Scale” – swoje najnowsze dzieło.
Major Kong bazuje ściśle na riffach i stara się swemu brzmieniu dać maksimum intensywności. Pokazuje, że prosta kombinacja trzech instrumentów to pole, które wciąż pozwala pokazać coś oryginalnego.

Fb: http://facebook.com/majorkong666
Bc: http://majorkong.bandcamp.com

MOONTOY

Moontoy to bilet na spacer po księżycowym parku krajobrazowym, bez przewodnika, bez bagazu, bez niepotrzebnych wspomnień z ziemi, której stamtąd nie widać. Właśnie wydali pełnometrażowy materiał który dla Was zagrają.

Fb: https://www.facebook.com/moontoypl/
Bc: https://moontoy.bandcamp.com/album/moontoy

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X