grudzień, 2017

08GRU(GRU 8)4:00 pm10(GRU 10)6:00 pmLubLarp Festiwal 20174:00 pm - 6:00 pm (10) Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Szczegóły

ZAŁOŻENIA: http://lublarp.pl/lublarp-festiwal-zmiany-zmiany-zmiany/
ZGŁOSZENIA PROGRAMU: http://bit.ly/formularzLLF2017

LubLarp Festiwal odbywa się od 2014 roku w drugi weekend grudnia w Lublinie. Do tej pory na program składało się pięć gier nagrodzonych w larpowych konkursach lub sprawdzonych scenariuszy uznanych twórców. Wszyscy czujemy potrzebę rozwoju i w tym roku planujemy kilka nowości, więc mimo że wydarzenie odbędzie się 8-10 grudnia, już teraz zachęcamy Was do dyskusji nad nowym kształtem LubLarp Festiwalu.

Chcemy przede wszystkim zwiększyć liczbę gier np. do 3-4 bloków, czyli kilkunastu lub więcej larpów, oraz poszerzyć kryteria doboru poszczególnych punktów programu. Poniżej znajdziecie ankietę, w której możecie zagłosować na interesujące Was opcje. Zachęcamy również do dodawania komentarzy i szerokiej dyskusji. Chcemy, aby impreza była dalej przede wszystkim okazją do grania w chamber larpy i wspólnej integracji, ale poza sprawdzonymi scenariuszami myślimy również o premierach i nowościach, debiutantach, zagranicznych scenariuszach oraz innych formach larpów, które nie mają w Polsce wielu dedykowanych imprez.

Mamy nadzieję, że zgodnie z naszym przeczuciem, jest na polskiej scenie larpowej miejsce na LubLarp Festiwal o trochę większych rozmiarach niż do tej pory. Jeżeli uważacie podobnie albo wręcz przeciwnie, koniecznie dajcie nam znać i napiszcie, co zachęci Was do przyjechania na wydarzenie. My wracamy do pracy i czekamy na Wasze głosy. Dodatkowe informacje organizacyjne jak miejsce imprezy, ceny biletów, zasady zapisów itd. będziemy podawać w najbliższych miesiącach, a niewykluczone, że przed ostatecznymi decyzjami ponownie zapytamy Was o zdanie!

To tyle tytułem wstępu!

Pozdro,
LubLarp Team

Więcej

Kiedy

8 (Piątek) 4:00 pm - 10 (Niedziela) 6:00 pm

Gdzie

Spotkania Kultur

Plac Teatralny 1

X