grudzień, 2017

09GRU12:00 pm11:59 pmLuxFest w Toruniu vol.3 - edycja mikołajkowa12:00 pm - 11:59 pm Arena Toruń, ul. Bema 73-89

Szczegóły

LuxFest w Toruniu już po raz trzeci!

„LuxFest w Toruniu vol.3 – edycja mikołajkowa” to wyjątkowy darmowy festiwal – organizowany w ramach toruńskiego Budżetu Partycypacyjnego – przeznaczony dla całych rodzin z dziećmi, jak i dla fanów muzyki rockowej, alternatywnej i hip hopowej!

Wystąpią:
– Organek
– Fisz Emade
– TSA
– Luxtorpeda OFFICIAL
– ZŁE PSY oficjalna strona
– ZEUS
– ARKA NOEGO OFFICIAL

Data: 9 grudnia 2017
Miejsce: Arena Toruń (ul. Bema 73-89)
Start strefy LuxArt: 12:00
Start koncertów: 14:30
Strona WWW: www.luxfest.net/torun

LuxFest to festiwal, który na dobre zagościł już w kulturalnym kalendarzu miasta. Wydarzenie po raz trzeci odbywa się ze środków Budżetu Partycypacyjnego Torunia. W tym roku festiwal odbywa się na sali widowiskowo-sportowej Toruń Arena. Pomysłodawcą festiwalu LuxFest jest zespół Luxtorpeda, który organizuje festiwal w Poznaniu od 6 lat.

WEJŚCIÓWKI

Online: Dystrybucja online: https://abilet.pl/impreza/luxfest-3-4091

Stacjonarnie:
Darmowe wejściówki dostępne są w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta i Kamienica Inicjatyw (ul. Kopernika 22). Każda osoba może pozyskać 3 bilety. Rodziny z Toruńską Kartą Dużej Rodziny mogą odebrać bilety dla wszystkich posiadaczy karty.

Wejściówki warto odebrać wcześniej, bo to gwarantuje udział w wydarzeniu. W dniu koncertu wstęp będzie wolny, ale w ramach dostępności miejsc.

RODZINNA STREFA SZTUKI LUXART
LuxFest to jedna z niewielu imprez rockowych, na których mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej Rodzinnej Strefy Sztuki LuxArt. Na rodziny czekają rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży. LuxArt odbywać się będzie niezależnie od koncertów i skierowana jest dla najmłodszych oraz ich rodziców. Start strefy już o godzinie 12.00.

– Wymyśliliśmy LuxFest po to, by fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze uczestniczy zarówno w koncertach rockowych, folkowych i hip-hopowych.

Część koncertowa festiwalu LuxFest zacznie się od godziny 14:30 koncertem Arki Noego.

Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej: www.luxfest.net/torun

„LuxFest w Toruniu vol.3 – edycja mikołajkowa” sfinansowany jest z Budżetu Partycypacyjnego Torunia.

Organizator: Miasto Toruń
Partnerzy: Fundacja LuxFest, Archipelag Inicjatyw

Więcej

Kiedy

(Sobota) 12:00 pm - 11:59 pm

Gdzie

Arena Toruń

ul. Bema 73-89

X