kwiecień, 2018

13KWI(KWI 13)9:00 pm14(KWI 14)12:00 amŁydka Grubasa / Bydgoszcz / 13.04 / Estrada9:00 pm - 12:00 am (14) Estrada Stagebar, ul. Dworcowa 51 (wejście od strony rzeki Brdy, bulwaru)

Szczegóły

Zespół Łydka Grubasa kontynuuje ofensywę koncertową. Druga część trasy O-tour C-ból startuje już styczniu! Łydka odwiedzi szereg miast, których pełną listę możecie znaleźć poniżej.

Po wydaniu w zeszłym roku płyty „O-Dur C-Ból”, która została zarejestrowana w białostockim Hertz Studio, Łydka nie próżnuje. Kapela, która latem i jesienią zaliczyła Czad Festiwal, Zdrajcy Metalu Fest, Rockwater Festiwal i zagrała kilkanaście koncertów klubowych, teraz pojawi się min. w miejscach, w których jeszcze nie występowała. Całość trasy, nazwanej prześmiewczo „O-tour C-ból” zacznie się mocnym akcentem – Łydka wystąpi na Zacieraliach 2018.

Zespół wpisuje się w nurt humorystycznego rocka i metalu. Na ich koncertach dowiecie się, czemu trzeba uciekać przed Adelajdą, jak zrozumieć Gender, pokażecie Lupę, pozdrowicie Byłą, i zakisicie Ogóra. Pomimo tendencji do śmieszkowania, zespół dba mocno o warstwę muzyczną i brzmieniową . Jak wypowiedział się wokalista – Hipis: „żart żartem, ale zagrane musi być. Ludzie mają prawo do wysłuchania muzyki, nie tylko hałasu. Podczas koncertów lwią część poświęcimy nowej płycie, ale oczywiście nie zapomnimy o naszych „żelaznych” utworach z poprzednich dwóch krążków”.

W planach trasy są koncerty w towarzystwie min. Pull The Wire, Zaciera (Frik Music Festival), Wody Ski Bla i innych. Zespół liczy na dobrą frekwencję i wyśmienitą zabawę: „jeśli lubicie mocne gitary i zdrową szyderę z puentą na końcu – zapraszamy, damy z siebie ile fabryka pozwoli, sami wielbimy rock and rollowe klimaty i postaramy się przekazać Wam jak najwięcej pozytywnej, wysokokalorycznej energii” – mówi Hipis.

Start – 21:00
Bilety stacjonarnie 25/35, online 30/40
– Cartridge World, Dworcowa 66
– PARK 17 centrum zabaw i trampolin, Chodkiewicza 17
– PO CO, Długa 61
– u nas w dniach i godzinach otwarcia

Więcej

Kiedy

13 (Piątek) 9:00 pm - 14 (Sobota) 12:00 am

Gdzie

Estrada Stagebar

ul. Dworcowa 51 (wejście od strony rzeki Brdy, bulwaru)

X