wrzesień, 2019

11WRZ7:00 pm11:00 pmMachine Gun Kelly @Warszawa, Progresja7:00 pm - 11:00 pm Progresja, ul. Fort Wola 22

Szczegóły

Machine Gun Kelly na jedynym koncercie w Polsce!

Niedługo po dwudziestych urodzinach, stał się jedną z największych gwiazd amerykańskiego hip-hopu. Wszystkie jego albumy trafiły do dziesiątki Billboardu. Machine Gun Kelly nikogo nie pozostawia obojętnym. Na jego najnowszej międzynarodowej trasie “Hotel Diablo World Tour” artysta zaplanował jeden przystanek w Polsce i 11 września 2019 r. wystąpi w warszawskiej Progresji!

Bilety już w sprzedaży! Going. https://going.pl/mgk-warsaw Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/machine-gun-kelly-w-warszawie-warszawa-7994/ Progresja.com oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Chociaż umowę z gigantem wydawniczym MGK podpisał jeszcze w 2011 roku, do dziś wydał raptem trzy oficjalne materiały – “Lace Up” z 2012 r., “General Admission” datowane na 2015 r. oraz “Bloom” z maja 2017 r. Wszystkie płyty trafiły do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych.

Na koncercie w Progresji, który będzie jedynym polskim show w ramach “Hotel Diablo World Tour”, na pewno nie zabraknie największych przebojów Machine Gun Kelly’ego, takich jak “Wild Boy”, “Till I Die”, “Bad Things”, “Trap Paris” czy “Rap Devil” (diss na Eminema), ale możemy spodziewać się też nowych nagrań rapera, bowiem już wkrótce ma ukazać się jego nowy longplay!

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Progresja

ul. Fort Wola 22

X