marzec, 2021

26MAR6:00 pm9:00 pmMary Komasa - koncert | 20 / 20 Nowy termin!6:00 pm - 9:00 pm Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, 10 ulica Jakubowskiego

Szczegóły

UWAGA! ZMIANA TERMINU! Koncert z 29 marca 2020 r. zostaje przeniesiony na przyszły rok i odbędzie się 26 marca 2021 r.
BILETY ZAKUPIONE ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!
Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów. Zwrot biletów kupionych stacjonarnie będzie możliwy po wznowieniu działalności POKiS (po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego). W przypadku chęci zwrotu biletów kupionych online prosimy o kontakt z Bileterią POKiS (tel. (24) 366 43 50, bilety@pokis.pl).

Sprzedaż biletów będzie wkrótce wznowiona. Cena biletu nie ulega zmianie (40 zł). Bilety będzie można kupić w Bileterii POKiS oraz na bilety.pokis.pl po wznowieniu działałnośći POKiS (po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego).

*Koncert w ramach projektu 20 koncertów na 20-lecie POKiSu. Pozostałe koncerty w ramach 20 koncertów na 20-lecie POKiS dostępne są na stronie www.pokis.pl w zakładce „20-lecie POKIS”: http://pokis.pl/20-lecie-pokis/.

________
Komasa to polska wokalistka i instrumentalistka. W muzyce Komasy można dostrzec elementy gospelu, bluegrassu, a nawet klasycznego rocka czy new wave. Artystka najbardziej komfortowo czuje się w gatunku dream pop, dając wyraz sympatii swoim idolom z lat 60.

Mary Komasa zadebiutowała w 2015 roku. Jej pierwszy album odniósł sukces zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Teledyski „Lost Me” i „Oh Lord” prezentowane były na platformie medialnej Nowness, a pisały o nich portale m.in. francuskiego magazynu „Vogue” czy brytyjskiego „Dazed and Confused”. Artystka od początku poszukiwała własnych, oryginalnych połączeń, śmiało korzystając ze swoich muzycznych korzeni, od klasyki awangardy, przez muzykę filmową, po alternatywną elektronikę. Jej wyraziste brzmienie oraz charakterystyczny głos zwróciły uwagę duetu młodych londyńskich producentów muzycznych, God Colony. Z ich współpracy zrodziła się druga płyta w karierze artystki.

Rok 2019 stał się płodnym rokiem dla artystycznej rodziny Komasa. Kiedy w świecie filmu często mówi się o polskim kandydacie do Oskara, czyli „Bożym Ciele” Jana Komasy, a w świecie opery śmiałe kroki robi Szymon Komasa, tak na scenę muzyczną powraca Mary Komasa ze swoim drugim krążkiem „Disarm” – czyli „Rozbrójmy się”.

Wydawnictwo „Disarm” składa się z 10 premierowych kompozycji, w których artystka nie boi się w sposób delikatny poruszać ciężkich tematów dotyczących problemów dzisiejszego świata. Płyta powstawała w okresie czarnych marszów, kampanii „Me Too”, walki o równość oraz wielu zmian politycznych. Sytuacje te zmotywowały wokalistkę, aby dać upust swoim emocjom i wypowiedzieć się w artystyczny sposób.

Zapraszamy!

#20na20 #jubileuszpokis #20lecie #swietujezpokisem #20koncertów

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów

10 ulica Jakubowskiego

X