październik, 2017

14PAZ(PAZ 14)8:00 pm15(PAZ 15)5:00 amMiuosh - Centralne Otrzęsiny Świeżaków 2017!8:00 pm - 5:00 am (15) klub Stodoła, klub Stodoła

Szczegóły

Centralne Otrzęsiny Świeżaków!!!

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 14 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.
COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Zapewnimy Wam wiele atrakcji między innymi:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym roku specjalnie dla Was przedłużamy zabawę na torze!)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba Nasz DJ Kuba Król a także główny punkt wieczoru… specalnie dla Was koncert zagra Miuosh!!!
* całość poprowadzi Maggy Moroz

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

Widzimy się w Stodole i pamiętajcie, niech COŚ będzie z Wami!

Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu Orientuj się! W tym roku w ramach akcji organizujemy osiem wydarzeń, które rozpoczyna Piknik SSPW. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich imprezach. Będąc na nich zdobywacie pieczątki, dzięki którym bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Mioush, czyli Miłosz Borycki. Osoba o wielu zdolnościach: raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records.
Na przestrzeni lat przeszedł muzyczną metamorfozę, od muzyki reggae, przez trueschoolowy śląski rap doszedł do miejsca, gdzie śmiało można go nazwać prawdziwym artystą, nagrywającym między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.
Debiutował na polskiej scenie singlem „Ciężko lekko żyć”, solową karierę zaczął w 2007 roku, a album „Projekcje” był pierwszym krążkiem wydanym pod szyldem Fandango Records. Finalnie Miłosz jest autorem 8 solowych albumów.
W latach 2014 i 2015 nagrał dwie mocno eksperymentalne płyty – „Pan z Katowic” oraz „Ulice bogów” wyprodukowane przez jednego producenta – Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Gołomską i… Budkę Suflera.
Projekt FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to, co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektóre rearanżacje utworów pokazały, że nawet grane już tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.

2017 rok przyniósł album „POP”, najnowsze dzieło Miousha przełamuje stereotypy muzyki hip-hop. Lata różnorodnych, często zaskakujących kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawili się goście reprezentujący gatunki odległe od rapu m.in. Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek czy Piotr Rogucki. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń, które mógł zaprezentować na tegorocznym “Męskim Graniu”.

Bilety:
15 zł – studenci pierwszego roku PW
20 zł – pozostali studenci PW
40 zł – reszta świata

Bilety dostępne od 3 października w każdym WRS PW, RM’ach, NZS PW oraz w kasie klubu Stodoła.

NIECH COŚ CIĘ POCHŁONIE!

Więcej

Kiedy

14 (Sobota) 8:00 pm - 15 (Niedziela) 5:00 am

Gdzie

klub Stodoła

klub Stodoła

X