luty, 2018

15LUT9:00 pm11:30 pmMKL i Maki grają piosenki z lamusa i zupełne świeżaki9:00 pm - 11:30 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

Koncerty MKL w Hydrozagadce to dla nas zupełny klasyk, trochę jak klasyczne derby w piłce nożnej, bo też odbywają się regularnie i rządzą się swoimi prawami; z większością publiczności znamy się od wielu lat, a i często przyjaźnimy; poza tym to tu robimy premiery płyt, testujemy nowe piosenki i formuły koncertowe, tak, żeby nie zanudzić Was i siebie; jakiś czas temu miał miejsce tzw. koncert horoskopowy, tym razem zagramy program w dużej części złożony z rzadko wykonywanych przez nas piosenek; chcemy sprawdzić, jak się bronią po latach; ale też zaprezentujemy zupełnie premierowe utwory; ich robocze tytuły to „Mój prywatny Ciechocinek”, „Tani szampan i manowce” oraz „Stara melodia”. Dużo zdradziliśmy, ale nie wszystko.

Zapraszamy dzień po Walentynkach. Bilety w cenie 20zł. Aha, jak ktoś nie wie, co to ten MKL, to jest to mazowiecki rock’n’ roll z przewagą akordów durowych; może nazbyt sentymentalny, może miejscami naiwny, bardzo uczuciowy, stojący w rozkroku między brzmieniem lat 60. i 90.

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 9:00 pm - 11:30 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X