listopad, 2017

17LIS7:00 pm11:00 pmMoanaa, Saule, Frontier of Existence7:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, RUDEBOY CLUB

Szczegóły

Moanaa, Saule, Frontier of Existence w Rudeboy’u!

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu.
miejsca stojące
——————————–
Internetowa sprzedaż biletów została zakończona. Bilety można nabyć jeszcze w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie. Będą także dostępne w dniu koncertu przed wejściem do klubu.
więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

Moanaa (Bielsko-Biała) – wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W 2015 roku, Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord’A’Stigmata, a także w Castle Party 2016, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. „Passage” to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven’s Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany.

https://www.facebook.com/Moanaaband/

https://moanaa.bandcamp.com/

————————–///////————————–

Saule (post-black metal, post rock | Sosnowiec )
Muzyka Saule to niejednorodna mieszanina wielu stylów. Nagrany w Satanic Audio i wydany w 2017 r. nakładem wytwórni Avantgarde Music album utrzymany jest w klimacie post metalu i post rocka z elementami black metalu, osnutymi enigmatycznymi, ambientowymi ścieżkami.

https://www.facebook.com/SAULE.band/

https://avantgardemusic.bandcamp.com/album/saule

————————–///////————————–

Frontier of Existence – powstał początkiem 2014r. Zespół od chwili powstania ukierunkowany był na granie melodyjnego death metalu. Członkowie pragną pokazać coś, czego w obecnej muzyce death metalowej brakuje – krótko mówiąc, melodii. W tekstach najczęściej poruszane są problemy z którymi na co dzień zmaga się każdy z nas, w niespotykanej poetyckiej formie. Każdy z członków utożsamia się na swój sposób z danym utworem, zawsze podchodząc do niego w emocjonalny sposób widoczny również na koncertach. W lipcu 2017 roku zespoł wydał album „Chronicles of Grief I”, na którym znajduje się 7 utworów.

https://www.facebook.com/frontierofexistence/

https://frontierofexistence.bandcamp.com/releases

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

RUDEBOY CLUB

X