listopad, 2017

26LIS5:00 pm8:00 pmMój jest ten czas! - koncert Fundacji Iskierka5:00 pm - 8:00 pm Teatr Rozrywki, ul. M. Konopnickiej 1

Szczegóły

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na 11.koncert Fundacji ISKIERKA „Mój jest ten czas!”, który odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Razem z Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną wystąpi NEXTBAND, czyli chór pracowników firmy Nexteer Automotive pod batutą Karoliny Sutt.

Na scenie nie zabraknie gwiazd. Artystą, który przyjął nasze zaproszenie do koncertu jest Miuosh, katowicki raper, kompozytor i producent muzyczny. Muzyk dał się poznać szerszej publiczności koncertem z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia pod batutą Jimka łamiąc stereotypy o muzyce hip-hop. Album zdobył status złotej płyty. Miuosh, który właśnie jest w trasie koncertowej z krążkiem „POP”, współtworzy również poruszający spektakl „Wujek 81. Czarna ballada” w Teatrze Śląskim. Utwór z tego przedstawienia wybrzmi na naszym koncercie.

Kobiecy głos, wrażliwość i delikatność reprezentuje zjawiskowa Natalia Grosiak, wokalistka Mikromusic. Natalię charakteryzuje delikatny, melancholijny, pełen romantyzmu wokal, który w połączeniu z literackimi tekstami autorki sprawia, że w tej muzyce można się rozpłynąć i zapomnieć. Razem z Miuoshem stworzą mieszankę stylów, która jednak świetnie się uzupełnia.

Wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów, kompozytor i aranżer, znany na Youtube ze swoich „Klejnut” czyli CeZik, także dołącza w tym roku do naszego iskierkowego szaleństwa. Pierwszy raz zaprezentuje koncertowo swój projekt NutkoSfera, który zachwyci wszystkie dzieciaki.

Ponadto na scenie wystąpią Michał Kuzimski (piano), Bartłomiej Sutt (instrumenty perkusyjne) oraz studenci specjalności musical Akademii Muzycznej w Łodzi: Martyna Henke, Kacper Janaszek, Marta Kosiorek, Beata Rzeźnik, Tomasz Wojtan. Za choreografię, jak co roku, odpowiada Katarzyna Rybok, a wizualizacje realizuje Piotr Jóźwiak. Koncert poprowadzi Mirosław Neinert, a całe to muzyczne szaleństwo możliwe jest dzięki dyrektorowi artystycznemu Piotrowi Suttowi.

Koncert transmitowany będzie online na www.fundacjaiskierka.pl

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 5:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

Teatr Rozrywki

ul. M. Konopnickiej 1

X