grudzień, 2017

13GRU7:00 pm10:00 pmNajlepsze są zmiany na lepsze.7:00 pm - 10:00 pm Antykabaret "Dobry Wieczór We Wrocławiu", ul. Purkyniego 1 Wroclaw

Szczegóły

Kochani, Przezacni, Wspaniali!
To będzie już 68 spotkanie z Antykabaretem Dobry Wieczór we Wrocławiu. U progu 2018 roku robimy plany, zaklinamy rzeczywistość, projektujemy przyszłość. My, Twórcy i Wykonawcy Antykabaretu, czekamy na zmiany. A, wiadomo – najlepsze są zmiany na lepsze. Co przyniesie rok 2018? Zobaczymy. Jakie mamy plany? Może czegoś dowiecie się 13 grudnia w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru.

Zaproszenie do udziału w programie przyjęli: Kamila Bakalarczyk-Kruk, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Łukasz Krzaczkowski, Tomasz Leszczyński, Sambor Dudziński, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, Jan Węglowski, Bogusław Bednarek.

Kierownictwo muzyczne: Pan Karaś
Sprawstwo kierownicze: Pan Kocot

bilety w cenie: 25 i 35 złotych do nabycia w Starym Klasztorze, a także w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,www.ebilet.pl,www.eventim.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje biletów: bilety@o2.pl

Prosimy, namawiamy: kupcie bilety wcześniej – unikniemy kolejki przed wejściem w dniu występu.

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu:
Gminy Wrocław
oraz Województwa Dolnośląskiego.

Współorganizatorem Antykabaretu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu- Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Antykabaret "Dobry Wieczór We Wrocławiu"

ul. Purkyniego 1 Wroclaw

X