październik, 2017

14PAZ(PAZ 14)9:00 pm15(PAZ 15)12:00 amNatalia Przybysz "Światło Nocne" / Klub Scena Sopot9:00 pm - 12:00 am (15) Scena Sopot, Aleja Franciszka Mamuszki 2 Sopot 81-729

Szczegóły

KLUB SCENA
SALA KONCERTOWA
Otwarcie drzwi godz.20.00
Koncert godz.21:00

GWIAZDA WIECZORU: Natalia Przybysz

Afterparty: Dj QUIZ

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.

Regulamin


——————————————————————————-

„Światło Nocne”

Kolejna płyta Natalii Przybysz to bardzo osobisty i sensualny projekt.

Muzycznie pozostajemy w rockowych klimatach oraz R&B lat ’60 i ’70, które odkrywamy w nowych kontekstach ze zdwojąną siłą.
Bezmiennie projekcja pozostaje po stronie Jurka Zagórskiego, odpowiedzialnego za sukces brzmienia nagrodzonej dwoma Fryderykami poprzedniej płyty Natalii Przybysz „Prąd”.

——————————————————————————-

https://www.facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial/

Natalia Przybysz powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla „Światło nocne” zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule – premiera płyty zaplanowana jest na wrzesień 2017 roku.


—————————————————————————

Bilety:
normalny – 59 zł
VIP – 95 zł
Bilet VIP zapewnia:
• wejście poza kolejką
• miejsce siedzące w wygodnej loży
• widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli
• dla naszych gości VIP przeznaczymy cały sektor
• inne atrakcje – tylko VIP!
Wygodne sofy i fotele, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć!
Scena Klub || Strefa VIP: http://www.scenaklub.pl/vip/

BILETY DO NABYCIA:

– eBilet.pl
– biletomat.pl https://www.biletomat.pl/koncerty/natalia-przybysz-swiatlo-nocne-4818/
– salony Empik
– przed wejściem na koncert
————————————————————————————-

W każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Morza na Jazz Jam Session. Grać zaczynamy o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Jazz Jam Session w Smaku Morza:

—————————————-

Więcej

Kiedy

14 (Sobota) 9:00 pm - 15 (Niedziela) 12:00 am

Gdzie

Scena Sopot

Aleja Franciszka Mamuszki 2 Sopot 81-729

X