maj , 2018

03MAJ7:00 pm11:00 pmNecrobiotic (Death Metal, BRA) | Rudeboy Club Bielsko-Biała7:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

brazylijski Necrobiotic w bielskim RudeboyClub!!!

Necrobiotic
https://web.facebook.com/Necrobiotic/

w tym dniu wystąpią również :
Haminga:
Lethal Razor

open 19:00
start
bilety: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
——————————–
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–
Necrobiotic został założony w 1994 roku w celu grania Death Metalu w szczery i intuicyjny sposób. Dzięki temu założeniu zespół wydał w 1997 roku swoje pierwsze demo, zatytułowane „Carnal Suffering of the War”. W następnym roku zespół niestety zakończył działalność, odsuwając się od sceny metalowej.

Rok 2009 upłynął pod znakiem powrotu grupy, z nowym składem. W 2010 roku zespół wszedł do studia, aby nagrać swój pierwszy album „Alive and Rotting”, w którym zgromadzili całą brutalność i szaleństwo nagromadzone przez ponad dekadę, rejestrując ciężki, dojrzały, intensywny i niezdrowy album „zdecydowanie muzyka do headbangingu”.

Lata 2011 i 2012 upłynęły pod znakiem kilku wydarzeń promujących debiut kwartetu. Również w tym okresie album był licencjonowany do wydania za granicą poprzez „No Label Records”, dystrybuowany na terytorium USA wyłącznie przez „Sevared Records”.

Po intensywnym okresie koncertów i zmianach personalnych, Necrobiotic zarejestrował w latach 2013-2014 kolejną płytę.

„Death Metal Machine” drugi pełnowymiarowy krążek został wydany w sierpniu 2014 roku przez Misanthropic Records, Culto ao Metal Distro i Songs for Satan. Został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i specjalistyczne media, z pewnością był to „krok naprzód w karierze zespołu”.

Po wydaniu „Death Metal Machine” zespół wykonuje „Necro on the Road Tour”, grając po raz pierwszy poza Brazylią, z 4 występami w Chile, oraz z kilkoma koncertami w NorthEast, SouthEast i stolicy Brazylii, Brasilia , trasa ma blisko 30 dat w 2015 roku.

W 2016 roku Necrobiotic wydał swój nowy album, wracający do swoich korzeni, krok dalej w skrajności i, co najważniejsze, nienawiści do religii i ich biskupów. „The Extincion of Faith”.
Płyta została nagrana w październiku 2016 r., a wydana w grudniu 2016 r.

„The Extinction Tour”, wkrótce także w Bielsku!

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X