marzec, 2018

04MAR7:00 pm11:00 pmNoctem [ESP], Martyrium [MLT], Rebel Souls [DE] | Rudeboy Club7:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Hiszpanski Noctem, Martyrium z Malty oraz Rebel Souls z Niemiec w bielskim Rudeboy’u!!!

Noctem
https://web.facebook.com/noctemofficial/
MartYriuM
https://web.facebook.com/Martyriumhorde/
Rebel Souls
https://web.facebook.com/rebelsouls.deathmetal/

Open: 19:00
Start: 19:30

Bilety 20 zł w przedsprzedaży/25 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
___________________________________
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

Noctem to zespół Blackened Death Metal z ponad 15 letnią historią. Na swoim koncie mają 2 dema, 1 live LP i 4 albumy, wydane przez Prothetic Records, Art Gates Records, NHR i Metal Blade Records.
Po 15 latach kariery, Noctem jest jednym z najbardziej aktywnych zespołów z Hiszpanii.
Zespół grał na wielu festiwalach, ponad 15 trasach po Europie i Azji, wspierając wiele takich zespołów jak Marduk, Enthroned, Impiety, Napalm Death, Samael, Gorgoroth, Nargaroth, Keep of Kalessin, Taake, Immolation, Vomitory, Malevolent Creation, Incantation , Hate, Ragnarok, Melechesh i wiele innych …
Ekstremalna muzyka, agresywne pokazy, krew i ogień to znak tego zespołu.
——————-
MartYriuM to ekstremalny zespół metalowy z Malty, utworzony przez Mortema w 1999 roku z udziałem drugiej fali black metalu. Zespół ten to wyjątkowa mieszanka Black i Death Metalu z konkretnym projektem dźwiękowym wprowadzającym orkiestracje i elementy industrialne. Występy MartYriuM są agresywne i teatralne, pełne mrocznych aktów i okultystycznych obrazów, które uwolnią piekielny chaos z twojej nędznej duszy. Występy na żywo są szczególnie ważne w ich rytuałach, które mogą obejmować wszystko, od zrywania stron z Czarnej Księgi Baalzebuba i rozprzestrzeniania swojej plagi Ciemności w świat, do wywoływania Asmodeusa podczas profanacji sceny krwią lub cmentarnym brudem.
MartYriuM to uznany w całej Europie zespół, współpracujący z wytwórnią Art Gates Records oraz The Flaming Arts Booking and Management. Poza tworzeniem muzyki, MartYriuM również przyczynia się społeczności metalowej, organizując festiwale i imprezy na Malcie pod nazwą VOTSFestival.com
—————-
REBEL SOULS to death metalowy projekt pochodzący z Turyngii w Niemczech, założony w 2000 roku przez 17-letniego Thomasa Plewnię i Stefana Hielschera. Nazwany po drugim albumie polskich undergroundowych weteranów DAMNATION, Rebel Souls zamierzał wyprodukować szybki i surowy death metal w stylu VADER, VOMITORY lub KRISIUN. W marcu 2017 Rebel Souls zaprezentowali swój debiutancki album „The Forces of Darkness” na żywo w Maladze, otwierając dla niemieckich deathcoreów gigantów HEAVEN MIMO BURN w Sala Paris 15.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X