kwiecień, 2018

27KWI(KWI 27)6:00 am29(KWI 29)8:00 pmNWJ Tourrrne PRAGA - TEDE Boom Bap Travel vol. 26:00 am - 8:00 pm (29) Chapeau Rouge Prague, Jakubska 2 Prague 11000

Szczegóły

Zapraszamy na drugą edycję wyjazdową z Boom Bap Travel. Po zeszłorocznej imprezie w Berlinie tym razem udamy się do Pragi, gdzie czeka nas koncert w zabytkowym klubie w centrum miasta. Gwiazdą wieczoru podobnie jak w poprzednim roku będzie Tede, który na scenie spędził przysłowiowe pół życia w przenośni i dosłownie. Atmosfera będzie tym bardziej gorąca, że to właśnie w Pradze nagrał on swój album „Skrrrt”. Podróż do źródła twórczych inspiracji, a zarazem imprezowa atmosfera są gwarancją niezapomnianych wrażeń. Poza koncertem w programie przewidziane mamy zwiedzanie stolicy Czech, gdzie poza klasycznymi punktami w mieście zobaczymy także ciekawe miejsca na które wpływ miał jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów XX wieku David Cerny. Czekają nas ponadto przy zwiedzaniu mrożące krew w żyłach historie o praskich duchach, a na zakończenie dla chętnych degustacje lokalnych piw. Na wyjeździe każdy uczestnik może liczyć na wiele niespodzianek. Zapewniamy liczne gadżety od sponsorów, konkursowe płyty od współorganizatora wyjazdu, tj. wydawnictwa i sklepu muzycznego Hip-hopheadz, oraz koszulkę wyjazdową skrojoną specjalnie na wycieczkę, razem z unikalnym mixtapem od ekipy NWJ. Szykuj się na wyjazd, bo w naszym klubie i na całym wyjeździe na pewno będzie „BENG”. Szczegóły poniżej:

3 DNI W PRADZE 27-29.04.2018 | CENA 499 ZŁ + 50 EURO

1 dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Miejsca zbiórek i powrotów w dole oferty. Po drodze rozdanie pierwszych gadżetów wyjazdowych. Przyjazd ok. godziny 17:00. Zakwaterowanie w hostelu. Czas wolny na odświeżenie się i przejazd na koncert Tedego, oraz innych gwiazd występujących tego dnia w klubie. Spotkanie z fanami przed koncertem i rozdanie premierowych mixtapów dla uczestników wyjazdu. Koncert w zabytkowym budynku w centrum miasta. Powrót z imprezy autokarem do hostelu, lub na własną rękę. Hostel wyposaża uczestników wycieczki w mapy,
a oddalony jest 2 km od miejsca wydarzenia.

2 dzień: Śniadanie. Popołudniowe zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Poza klasycznymi punktami miasta tj. m in. Most Karola, Złota uliczka, czy zamek na Hradczanach zobaczymy również tematyczne atrakcje. Należeć do nich będzie m in. akcent muzyczny z olbrzymim praskim metronomem, postawionym w miejscu niegdyś największego na świecie pomnika Stalina, a także liczne rzeźby jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów czeskich Davida Cernego. Poruszając się jego szlakiem ujrzymy m in. pomniki: wisielca, jeźdźca na odwróconym koniu , kobiety w ciąży której można zajrzeć w narządy płciowe, embrion na ścianie budynku, czy sikające na kontury Czechosłowacji dwie tajemnicze postacie. Po przerwie historie związane z wielkimi literatami czeskimi, oraz mitycznym stworzeniem Golema. Chwila na odpoczynek. Po zmroku dla chętnych dalsza część spaceru z opowieściami o praskich duchach, a także wstęp do spaceru szlakiem piwnym. W wolnym czasie udamy się w rajd po najlepszych praskich knajpach gdzie skosztować można będzie wybornych piw czeskich poznając pokrótce tajniki ich produkcji, nalewania oraz przechowywania. Powrót do hostelu. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną ok. godziny 10:00. Rozdanie prezentów w postaci płyt od Hiphopheadz oraz pozostałych upominków od sponsorów.

Zarezerwuj wyjazd na www.wondertours.pl/pragaztede

Potwierdzone miejsca zbiórki i wyjazdów:

– Warszawa 06:00 (Zbiórka Torwar 05:45) / Powrót ok. 20:00
– Łódź 08:00 (Zbiórka PKS Łódź Kaliska) / Powrót ok. 18:00
– Wrocław 11:00 (Zbiórka PKS Dworcowa) / Powrót ok. 15:00

——— !!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! ——–

Sprawdź: www.facebook.com/boombaptravel

https://www.facebook.com/TDFTEDE/
https://www.facebook.com/wielkiejol/

Więcej

Kiedy

27 (Piątek) 6:00 am - 29 (Niedziela) 8:00 pm

Gdzie

Chapeau Rouge Prague

Jakubska 2 Prague 11000

X