kwiecień, 2018

11KWI6:30 pm10:30 pmOf Mice & Men: 11.04.2018 Warszawa, Proxima6:30 pm - 10:30 pm Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Szczegóły

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-04-11 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: 18:30 – wejście, 19:30 – start koncertu
Support: Wage War / Sylar
Ceny biletów: 89 / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, klubproxima.com.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Rozpiska czasowa:
18:30 – otwarcie drzwi
19:30 – Sylar
20:20 – Wage War
21:35 – Of Mice & Men

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Of Mice & Men! Zespół powróci do Polski po czterech latach nieobecności i zagra 11 kwietnia w warszawskiej Proximie!

Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii. Założony został w 2009 roku przez Austina Carlile’a (wcześniej Attack Attack!) oraz Jaxina Halla. Pomysł na nazwę został zaczerpnięty z powieści Johna Steinbecka o tym samym tytule. W bardzo krótkim czasie wykrystalizowała się reszta składu, co pozwoliło szybko wejść do studia i nagrać pierwszy materiał. Już premierowy utwór w ciągu dwóch miesięcy od publikacji zanotował milion odsłuchań na portalu Myspace. Zespołem zainteresowała się więc wytwórnia Rise Records, dzięki której w 2010 roku ukazał się debiutancki album grupy – „Of Mice & Men”. Na przestrzeni lat zespół nagrał kilka albumów i wielokrotnie zmienił skład, a najważniejszą zmianą było odejście z powodu poważnej choroby wokalisty Austina Carlile. Ostatnim albumem nagranym z Carilem był „Cold World”, z którego pochodzi singiel „Pain”:

W listopadzie grupa podzieliła się z fanami dwoma nowymi singlami („Warzone” i „Defy”), które zapowiadają nadchodzący, piąty studyjny album Of Mice & Men – na koncercie w Polsce możecie spodziewać się zatem nowego materiału!

Więcej

Kiedy

(środa) 6:30 pm - 10:30 pm

Gdzie

Klub Proxima

ul. Żwirki i Wigury 99a

X