listopad, 2017

04LIS(LIS 4)9:15 pm05(LIS 5)6:00 amOn/Off / 04.11 / Last Robots / Biernaski / Maryo / Mjl9:15 pm - 6:00 am (5) Klub Rura, Aleja Najświętszej Maryi Panny 38

Szczegóły

Sobota, dzień robota 😉
Zapraszamy na elektroniczną, taneczną, energetyczną imprezę 'On/Off” , na której będziemy gościć jeden z lepszych polskich duetów producencko-djs’kich, czyli LAST ROBOTS. Bert i iRobot, bo o nich mowa, to bardzo doświadczony duet, który ma za sobą zagranych wiele festiwali, dużych imprez czy supportów największych światowych gwiazd muzyki elektronicznej. Nie tylko dj’e, ale również producenci, remikserzy, radiowcy i wybitni selekcjonerzy. To nie koniec, ponieważ nie możemy nie wspomnieć, że tej nocy w Klubie Rura zaprezentują się ze strony muzycznej MARYO, MJL oraz BIERNASKI. Chyba wiecie, na co ich stać, więc z całą pewnością możecie liczyć na sporą dawkę nowości i dużo pozytywnej energii na danceflorze.

START 21:15
WSTĘP 10 PLN
LISTA FACEBOOK DO 23:00 WSTĘP WOLNY

SPOŚRÓD WSZYSTKICH OSÓB ZAPISANYCH NA LISTĘ WYDARZENIA ROZLOSUJEMY NAGRODY 😉

# LAST ROBOTS
(Bert & iRobot)
https://www.facebook.com/lastrobots
https://soundcloud.com/lastrobots

# BIERNASKI
(On/Off / On The Fruir / Anse / Rura)
https://www.facebook.com/biernaski
https://www.soundcloud.com/biernaski

# MARYO
(Red City Sounds / Rura)
www.facebook.com/maryomusic
www.soundcloud.com/djmaryo

# MJL
(Red City Sounds)
https://www.facebook.com/mjlmusic
https://soundcloud.com/mjl-music

Music: house, deep, nu disco, techno, new electronic, bass

PROMO KLUB BAR OD 21:00 DO 23:00

SHOT 1 PLN
PERŁA 3 PLN
WHISKEY -50 %

UWAGA !
Wstęp do klubu za okazaniem dokumentu potwierdzającego pełnoletność.

*Lista Facebook do godziny 23:00 wstęp wolny
obowiązuje wszystkich którzy klikną „wezmę udział” do godziny 20:00 po tej godzinie osoby które się zapiszą na wydarzenie nie będą widniały na wydrukowanej liście.

Opłata za wstęp nie upoważnia do kolejnego wejścia tego samego wieczoru bez płacenia na imprezę.

Bio:
Dziś Last Robots, wcześniej Electricity!, a indywidualnie – Bert i iRobot. Ten znany warszawski duet działa od 10 lat, choć obaj jego członkowie mają za sobą o wiele dłuższe doświadczenie djskie.

Bert pojawił się na warszawskiej scenie klubowej w końcu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, początkowo jako członek breakbeatowego kolektywu Boogie Mafia, potem jako rezydent klubu Piekarnia za czasów jego pierwszej, kultowej odsłony. Prowadził autorskie audycje radiowe, najpierw w starej Radiostacji, a od 2006 roku w Radiu BIS (obecnie Radio Euro). W roku 2009 był szefem muzycznym tegoż radia. Jako dziennikarz muzyczny publikował artykuły w Techno Party, Laifie i Dzienniku. Śmiało można stwierdzić, że w swej wieloletniej podróży djskiej odwiedził wszystkie liczące się kluby w Polsce, na czele z sopockim Sfinksem, poznańskim SQ i białostockim Metrem. „Dzielił decki” z około setką wykonawców zagranicznych, prawdziwych światowych sław, takich jak Jacques Lu Count, Marshall Jefferson czy Roger Sanchez. Był jurorem wielu konkursów djskich, w tym. Nokia DJ’s Cup oraz Heineken Thirst, a także wykładowcą Coke Live Fresh Noise.

Bert był również pomysłodawcą i organizatorem konkursu dla młodych djów „Pierwsze Koty” w Piekarni. Konkurs ten okazał się prawdziwą trampoliną dla wielu wtedy młodych talentów, a obecnie czołowych warszawskich dj-ów, w tym także dla Igora, który w pierwszej edycji konkursu, w 2002 roku, zajął drugie miejsce. Po tym sukcesie kariera dj-ska Igora nabrała dużego tempa. Zaczął regularnie występować w Piekarni, następnie w klubach w całej Polsce, dotarł również do półfinałów w konkursach Heineken Thirst i Nokia DJs Cup. Jako członek kolektywu Deepconection organizował imprezy klubowe, występował w Instytucie Energetyki, na imprezach Isle Of MTV, i Import! oraz na Festiwalu Muzyki Elektronicznej na Ukrainie.

Jednocześnie z rozwojem indywidualnej kariery Igora zacieśniała się przyjaźń i współpraca między nim a Bertem. W 2005 roku, już jako duet dj-ski, Bert i Igor zostali rezydentami klubu On-Off a potem Vinyl, w których to klubach współorganizowali cykl imprez Electricity! Wśród gwiazd cyklu pojawili się między innymi Felix Da Housecat, Annie Mac, Touche, Justin Robertson, King Roc oraz dwaj ulubieni producenci Last Robots – Yuksek i Alex Metric.

Współpraca dj-ska szybko przerodziła się we współpracę studyjną. Dziś Last Robots nie tylko miksują na imprezach, ale przede wszystkim produkują własne nagrania a także są autorami remiksów dla zespołów Plastic, Fox, Artybishop oraz dla Noviki. Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów – ogromną popularnością cieszy się nowa wersja „Piosenki Młodych Wioślarzy” Kultu. Zajmują się również tworzeniem muzyki do reklam.
Last Robots można usłyszeć w całej Polsce – nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Na tym ostatnim zagrali jako oficjalny support przed grupą The Prodigy. Wystąpili również na scenie festiwalu Trends Lab obok Soulwax, Booka Shade oraz Maxa Sedgley’a. Obu artystów można usłyszeć w polskim eterze – Igor prowadzi audycję Last Robots Alive w Radiu Roxy, zaś Bert Klubotekę w Czworce (Polskie Radio).

REMIKSY WYDANE:

D4D „Love Is Dangerous” (Last Robots Remix) / Mystic
Fox „Mind Goes Blind“ feat. Organek (Last Robots Remix) / Kayax
Fox „Belly Of The Beast“ (Last Robots Remix) / Kayax
Novika „Miss Modd“ (Last Robots Remix) / Kayax
Artybishop „Dive“ (Last Robots Remix) / eReM

REMIKSY NIEOFICJALNE:

The Clicks „This Is Jeopardy“ (Last Robots Remix)
Kamp! „Cosmological“ (Last Robots Remix)
Plastic „Lazy Day“ (Last Robots Space Remix)
Renton „Walk Aside“ (Last Robots Remix)
Franz Ferdinand „Ulysses“ (Last Robots Remix)
autoKratz „ Can`t Get Enough“ (Last Robots Remix)

Więcej

Kiedy

4 (Sobota) 9:15 pm - 5 (Niedziela) 6:00 am

Gdzie

Klub Rura

Aleja Najświętszej Maryi Panny 38

X