maj , 2022

28MAJ4:30 pm9:00 pmOranssi Pazuzu + Deafkids, Sturle Dagsland / 28 V / Kraków4:30 pm - 9:00 pm Klub KWADRAT, Klub Kwadrat

Szczegóły

Fiński zespół przesuwa o rok swoją headlinerską trasę, promującą album „Mestarin Kynsi” (2020, Nuclear Blast Records) Oranssi Pazuzu powróci do Polski w maju 2022 roku i oprócz występu w Krakowie zagra dodatkowy koncert w Warszawie. U ich boku zaprezentują się bez zmian Sturle Dagsland oraz Deafkids.

Oranssi Pazuzu i ich gości zobaczymy kolejno 28 maja w krakowskim klubie Kwadrat, a następnie 29 maja w warszawskiej Proximie.

UWAGA: Wszystkie zakupione bilety na koncert będą ważne w nowym terminie wydarzenia. W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu.

Bilety kolekcjonerskie na koncerty są dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl

Przypominamy! ♻️ Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.

[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. https://knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are https://knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!

🎵 ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal

Jeden z najbardziej odważnych zespołów metalowych XXI wieku, choć z korzeniami tkwiącymi głęboko w latach 70. Na płytach – szczególnie dojrzałych „Valonielu” i „Värähtelijä” – Oranssi Pazuzu zachwycają psychodelicznym, kwaśnym black metalem, który pochodzi trochę z fińskiego lasu, a trochę z kosmosu. Na koncertach wyrywają się spod jakiejkolwiek kontroli i lecą tak daleko, że nigdy nie wiadomo, czy wylądują.

▶ https://www.facebook.com/oranssipazuzuband/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=ScMbsZW3qn4

🎵 DEAFKIDS (Brazylia) punk, psychodelia, awangarda:

Najnowszy album grupy – „Metaprogramação” (2019, Neurot Recordings) został wydawnictwem roku 2019 w zestawieniu prestiżowego serwisu Cvlt Nation. Płyta trafiła też do pierwszej 20 podsumowania opiniotwórczego Quietus. Deaf Kids stronią, bardzo skutecznie, od identyfikowania się z konkretnym gatunkiem. Interesuje ich eksperymentowanie z możliwie najszerszą paletą dźwięków aż do ekstremalnych granic. Są brutalni, szczerzy i fascynujący. Przede wszystkim na żywo.

▶ https://www.facebook.com/deafkidspunx/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=BFU3x1kPm5Q

🎵 STURLE DAGSLAND (Norwegia) elektronika:

Sturle Dagsland to norweski artysta ze Stavanger, który nade wszystko ukochał sobie muzykę elektroniczną. Jeśli wsłuchać się w kompozycje Norwega, można się doszukać klimatów afrykańskich, jazzu, noise’u, world music, ambientu, rocka, psychodelii, folku, alternatywy. Twórczość Sturle Dagslanda naznaczona jest totalnym szaleństwem. Gdyby okazał się synem Diamandy Galas i Merzbowa spłodzonym po sporej dawce kwasu, nie bylibyśmy zaskoczeni…

▶ https://www.facebook.com/sturledagsland/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=l6Y9Th9feko

Wystąpią:
ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal
+
Deafkids (Brazylia) punk, psychodeliaa, awangarda
Sturle Dagsland (Norwegia) elektronika

Kiedy: 28 maja (sobota) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80zł – przedsprzedaż, 90zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (bilety kolekcjonerskie)
🎟 www.ebilet.pl

Zaprasza:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

https://www.facebook.com/events/1965460600251216/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 4:30 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub KWADRAT

Klub Kwadrat

X