grudzień, 2017

01GRU8:00 pm10:00 pmPAGE w Bourbon Street - Radomsko! Gościnnie zagra Biały Szum.8:00 pm - 10:00 pm PUB Bourbon Street Radomsko, Kolejowa 2 Radomsko 97-500

Szczegóły

PAGE – Profil Zespołu – Acid Metal Jazz na HIP HOP (Rymanów)
https://www.facebook.com/PAGE.band.art
Zespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Nazwa P.A.G.E została zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienia. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne teksty mówiące o sprawach, które są dla nas słuchaczy niewygodne. P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia.
Obecnie zespół wydał swoją debiutancką płytę pt ”ONLINE”
Członkowie zespołu
Jakub Chmiel – Wokal
Wojciech Maślany – Gitara Rytmiczna
Marcin Chodorowski – Gitara Solowa
Łukasz Tomkiewicz – Perkusja
Adrian Adik Jarosz – Bas

Biały Szum istnieje od lata 2010 roku. Na swoim koncie ma dwie sesje nagraniowe „na setkę” w studiach: J&M Studio w Poczesnej i Home Studio w Kłobucku. Zespół, na początku 2013 roku wizytował po raz kolejny w studio nagrań. Tym razem u Mariusza Piętki w MP Studio w Częstochowie. Biały Szum zagrał na finale WOŚP 2012 w Częstochowie i 2015 w Jaworznie. Do sukcesów zespołu można zaliczyć zwycięstwo w 4. Debiutach from Poland w kategorii „Metalizacja dźwięku” oraz drugie miejsce i nagrodę publiczności w 4. Free Art Fest from Poland, obie imprezy odbywały się w Teatr from Poland w Częstochowie w 2013 roku. W obecnej chwili tworzy w nowym składzie z nową muzyką i nowym brzmieniem. Rok 2016 zespół zakończył kolejną sesją nagraniową również u Mariusza Piętki w MP Studio w Częstochowie (www.mpstudio.com.pl).
Członkowie zespołu
Maciek – wokal
Łukasz – gitara
Marcin – bas
Robert – perkusja

Bilety 15 PLN

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

PUB Bourbon Street Radomsko

Kolejowa 2 Radomsko 97-500

X