luty, 2018

03LUT8:00 pm11:00 pmPaweł Domagała koncert8:00 pm - 11:00 pm Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20

Szczegóły

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i character muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem I singlem z płyty – “Jestem tego wart”

Obecnie do sieci trafił drugi singiel Pawła Domagały – “Gdybyś była”
Wybrane utwory :


bilety w cenie: 40 ZŁ DOSTĘPNE HULAPARK .U. PRZEMYSŁOWA 18 TEL. 503163777
ORAZ W CENIE 45 zł do nabycia https://biletyna.pl/event/view/id/61559

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Strefa G2

ul. Przemysłowa 20

X