luty, 2020

21LUT7:00 pm11:30 pmPouya @Kraków, Studio7:00 pm - 11:30 pm Klub Studio, Budryka 4

Szczegóły

Kevin Pouya na początku lutego przyszłego roku, znów tylko z plecakiem i deskorolką, wyruszy w europejską trasę koncertową, na której nie zabraknie również Polski!
Underdog z Florydy w piątek 21.02.2020 wystąpi w Krakowie w klubie Studio, a dzień później, w sobotę 22.02.2020 w Warszawie, w klubie Proxima. Na scenie towarzyszyć mu będzie ziomek z sąsiedztwa – Boobie Lootaveli!

Bilety będą dostępne w sprzedaży on-line http://www.big-idea.eu/pouya od piątku 29.11 od godziny 10:00.

Kevin Pouya to dobry chłopaczyna – pół Irańczyk, pół Kubańczyk – reprezentujący południową Florydę. Przywitał się z artystycznym światem w bardzo osobliwy sposób, wydając w 2012 roku, wówczas jeszcze jako osiemnastolatek, debiutancki mixtape zatytułowany po prostu… „Fuck it”🖕, czym zasłużył sobie na miano Underground Underdog. Renomę potwierdził później na swoim pierwszym studyjnym albumie, wydanym w (2016), który trafnie podsumowała Kiana Fitzgerald w artykule dla npr.org „5 Essential Hip-Hop Albums You Slept On In 2016” https://n.pr/2MDkOPh, a co doskonale obrazuje singiel „41” – nasz ulubiony zresztą.

Tym bardziej nie możemy doczekać się kolejnej wizyty Kevina w Polsce!

Pouya opisywany jest jako „Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow”. Raper znany ze jest ze współpracy z artystami takimi jak Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell, a jego najpopularniejszymi kawałkami są m.in. „Get Buck”, „Scrubs” czy „41”.

Jego ostatni singiel „life? … lol” został zobrazowany poruszającym, 10-minutowym klipem. Pouya opowiada wzruszająca historię o nieszczęśliwej miłości i według HotNewHipHop.com to jeden z najlepszych kawałków rapera. Utwór znalazł się na ostatniej płycie artysty, „The South Got Something To Say” w wersji deluxe.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:30 pm

Gdzie

Klub Studio

Budryka 4

X