styczeń, 2018

12STY(STY 12)7:00 pm13(STY 13)11:59 pmPROG on DAYS 20187:00 pm - 11:59 pm (13) Magnetofon, ul. Zgierska 26A

Szczegóły

Zapraszamy serdecznie na nowy cykl koncertów z muzyką progrockową „PROG ON DAYS”. Pierwsza impreza z tej serii odbędzie się w dniach 12 – 13 stycznia w Łodzi, w Klubie Muzycznym MAGNETOFON (miejsce dawnego klubu LUKA) przy ulicy Zgierskiej 26A.
Przez dwa wieczory swoją muzykę zaprezentuje 6 polskich czołowych zespołów progrockowych.

12 stycznia (piątek) zagrają:
ABSTRAKT
ART OF ILLUSION
VOTUM

13 stycznia (sobota) zagrają:
ANIMATE
RETROSPECTIVE
ANVISION

Po koncertach zespołów każdego wieczoru odbędzie się After Party, w którym wezmą udział muzycy zespołów. Z głośników będzie się sączyła dobra muzyka przy której będzie można trochę poskakać, jak przystało na czas karnawału. Na uczestników PROG ON DAYS będą też czekały konkursy i rozmaite przedsięwzięcia dodatkowe (niespodzianki).
Wszelkie informacje logistyczne będziemy udostępniać w niniejszym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że fani dobrego progrockowego grania licznie przybędą do Łodzi, by dobrze bawić się przez te dwa dłuuuugie wieczory!

Przedsprzedaż karnetów na obydwa dni imprezy :

– do 05.01.2018 cena karnetu to 70 PLN. Do każdego zakupionego karnetu otrzymacie pamiątkowy magnes na lodówkę lub samochód z logo imprezy.

– Od dn. 06.01.2018 cena karnetu wzrośnie do 80 PLN.

– bilety jednodniowe i karnety są już dostępne w barku Klubu Magnetofon w Łodzi przy ul. Zgierskiej 26A

– każdego dnia imprezy (tj. 12 i 13 stycznia) będzie można także zakupić wejściówki na pojedyncze dni festiwalu w cenie 45 PLN. Będą one dostępne przed wejściem na salę koncertową w Klubie Magnetofon.

Aby zakupić karnet w przedsprzedaży, należy wejść na stronę http://progsinshop.8merch.com i kliknąć w fiszkę „KUP TERAZ” odnoszącą się do karnetu. Następnie należy postępować zgodnie z przejrzystym panelem, który krok po kroku przeprowadzi Państwa przez wszystkie kolejne fazy operacji. W jednym z kroków będzie zapytanie o formę odbioru karnetu. Opcja „Odbiór Własny” odnosi się do odbioru karnetu w Klubie w pierwszym dniu imprezy (12 stycznia). Po zakupie Karnetu otrzymają Państwo potwierdzenie zakupu karnetu pod wskazany adres email. Potwierdzenie należy wydrukować, będzie ono upoważniało do odbioru karnetu w postaci pamiątkowego identyfikatora (ze smyczką) który będzie Państwa przepustką na dwa dni do Klubu Magnetofon. Możliwa jest także wysyłka karnetu za pośrednictwem poczty kurierskiej (taką opcję wybieramy w jednym z kroków). Gadżety promocyjne będą dołączane do karnetów.

Więcej

Kiedy

12 (Piątek) 7:00 pm - 13 (Sobota) 11:59 pm

Gdzie

Magnetofon

ul. Zgierska 26A

X