październik, 2019

04PAZ7:00 pm10:00 pmProtector (jedyny koncert w Polsce) + Imperator, Hell-Born7:00 pm - 10:00 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

Protector po ponad ćwierćwieczu na jedynym koncercie w Polsce!

Zespół który w latach 80′ włączył do thrashu elementy death metalu i tym samym przyczynił się do zdefiniowania gatunku death/thrash powraca do nas po dokładnie 29 latach na jedyny koncert!

To właśnie oni, razem z Messiah i Massacrą pokazali światu co znaczy grać thrash brutalniej i ciężej, a przy tym wciąż szybko i agresywnie.

„Golem”, „Urm The Mad” i „A Shedding Of A Skin” to dzisiaj pozycje absolutnie kultowe; a dla każdego dzisiaj już wąsatego metalowca z brzuchem piwnym i gromadką dzieci u boku – haniebnym byłoby nie posiadać w swojej kolekcji wspomnianych płyt (albo kaset!).

Ciekawostką jest fakt, że Protector po raz ostatni wystąpił w Polsce na Metalmanii w 1990 roku, co tym bardziej podnosi rangę ich koncertu do wydarzenia unikatowego.

IMPERATOR gościem specjalnym koncertu!

Myśleliście, że powrót Protectora do Polski po 29 latach to wszystko, co przygotowaliśmy na ten wieczór?

Wraz z niemiecką legendą na scenie stanie zespół, który położył podwaliny ekstremalnego grania w naszym kraju – IMPERATOR.

Teraz, po 25 latach, IMPERATOR niespodziewanie powstał z popiołów; a Bariel kompletując prawdopodobnie najmocniejszy skład w historii zespołu pokazał środkowy palec wszystkim sceptykom i niedawnymi koncertami u boku BEHEMOTH! udowodnił, że powrócić można jeszcze silniejszym.

A to nie koniec atrakcji na ten wieczór: Hell-Born Official powraca na scenę!

Plotki o powrocie gigantów death/black/thrash metalu powiązanych personalnie z Damnation, Nekkrofukk i Behemoth to nie ściema.

Hell-Born Official powróci na deski sceniczne już tej jesieni; i to nie byle jakim koncertem – razem ze śląskim Offence (z którym dzielić będzie nadchodzącego splita) – dołącza do jedynego polskiego koncertu Protector!

Koncert będzie jednocześnie „release party” splitu Hell-Born Official/Offence „Hellbound Hearts”.

Bilety:

https://goout.net/pl/bilety/protector/axyd/

Klub Hydrozagadka
ul. 11 Listopada 22
03-436 Warszawa

Start: 18:00

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X