listopad, 2017

10LIS7:00 pm11:59 pmPTW, De Łindows i Bigger Half, Kraków, Boss Garage Pub7:00 pm - 11:59 pm Boss Garage Pub, Piłsudskiego 27 Kraków

Szczegóły

Bilety 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne na:
https://sklep.pullthewire.pl/index.php/produkt/bilet-negatyw-ptw-delindows/

Pull The Wire
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?
https://www.youtube.com/watch?v=Tiqx1k40gc4
https://www.youtube.com/watch?v=ao9ha3LtrtI

De Łindows
Zespół istnieje od 2002 roku. Ma za sobą występy w Polsce, Czechach i na Słowacji na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc, Punk Fest.
W 2015 r. nakładem Fonografiki ukazała się „Awaria systemu”, czwarta płyta De Łindows, na której gościnie występuje czeski zespół Kohout Plasi smrt. W sieci i w rozgłośniach radiowych pojawił się promujący krążek singiel „Tramwaje”.
https://www.youtube.com/watch?v=vPeZUQUTCRQ
https://www.youtube.com/watch?v=oVdVqNxfT7o

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:59 pm

Gdzie

Boss Garage Pub

Piłsudskiego 27 Kraków

X