lipiec, 2018

13LIP(LIP 13)1:00 pm15(LIP 15)6:00 amRap Station Wolsztyn Festiwal 2018 / 13-14 lipca1:00 pm - 6:00 am (15) Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn, Polska, Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn, Polska

Szczegóły

RAP STATION WOLSZTYN FESTIWAL 13-14 lipca 2018.
W piątek trzynastego o godz. 13, na wolsztyńskiej plaży, ruszy trzecia edycja festiwalu kultury hip – hop w jej pełnym wymiarze. Kto był to wie, a kto nie był, to ma szansę sprawdzić, że Rap Station to „konkretny” festiwal w super miejscu i ze wspaniałymi ludźmi. Konkretny – bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach. Do tego Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. Żadnych pierdół – mamy tylko dwa dni, szkoda czasu!
Dwie doby bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem, jeszcze, będą dobiegały pokoncertowe imprezy przy kontenerze Red Bulla, już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek, by chwilę później spotkać się w parku nad jeziorem na całonocnej muzycznej uczcie. Jezioro, plaża, park i przede wszystkim WY – najwspanialsza publiczność na świecie! Wszystko to składa się na niesamowity klimat rapowego święta!
*****************************************************************
Line Up:
SOKÓŁ, WŁODI, RAS, KOSI, STASIAK i MR KRIME jako WSPÓLNA SCENA, PALUCH, TEN TYP MES, ŁONA i WEBER, TEDE, BIAŁAS, DWA SŁAWY, OTSOCHODZI, RETO, ŻABSON, SZPAKU, SOLAR, ANTONE, WUJEK SAMO ZŁO
II scena CO CIE TRAPY i MORDOR MUZIC + GOŚCIE

************************************************************************
Dwudniowe karnety:
I pula (300 sztuk) – WYPRZEDANE,
II pula do 15.03 – WYPRZEDANE
III pula do 15.05 – 90 zł

dostępne na: ticketos.pl
karnety kolekcjonerskie (w tej samej cenie co reszta) dostępne przez zamówienie u organizatora festiwalu – wyślij zamówienie na karnetyrapstacja@gmail.com (koniecznie dane do przesyłki i ilość karnetów) lub w Wolsztyńskim Domu Kultury.

Bilety jednodniowe będą dostępne od 1 czerwca

Dwudniowy, kolekcjonerski, karnet VIP
dostępne przez zamówienie u organizatora festiwalu – wyślij zamówienie na karnetyrapstacja@gmail.com (koniecznie dane do przesyłki i ilość karnetów)

I ,promocyjna, pula (tylko 40 sztuk) – 150 zł WYPRZEDANE
II pula do 15.03 – WYPRZEDANE
III pula do 15.05 – 170 ZŁ
Zdajemy sobie sprawę że w zeszłym roku, jeżeli chodzi o strefę VIP, było sporo niedociągnięć. Za mocno zaufaliśmy ludziom i pewne rzeczy nas przerosły. Uczymy się na błędach, możemy tylko przeprosić i obiecać, że w tym roku będzie dużo lepiej. Tym razem wydzielona strefa VIP stanie trochę z boku z widokiem na scenę, będzie drink bar, leżaki, ławostoły, parasole, itp. Tylko dla gości VIP postawione zostaną również „Toy Toye” Pogodę mamy zamówioną ale na wszelkie „W” stanie namiot, który częściowo zadaszy strefę. Przy wejściu osoby z biletem VIP będą obsłużone w pierwszej kolejności, każda dostanie pamiątkową smycz z identyfikatorem. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

VIP BACKSTAGE PASS
Pozwala do przebywania w strefie BACKSTAGE i VIP, poznanie festiwalu od kulis i przebywanie z artystami + wszystko co VIP – ilość miejsc ograniczona
/karnet nie upoważnia do wejścia do garderób artystów/
Dwudniowe, kolekcjonerskie, karnety dostępne przez zamówienie u organizatora festiwalu – wyślij zamówienie na karnetyrapstacja@gmail.com (koniecznie dane do przesyłki i ilość karnetów)
I promocyjna pula (tylko 10 sztuk) – WYPRZEDANE
II pula do 15.03 – WYPRZEDANE
III pula do 15.05 – 770 zł

Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.

INFO | NOCLEGI:
Poniżej znajdziecie linki do bazy noclegowej festiwalu. Oficjalnym polem namiotowym Rap Stacji będzie Camping „USTRONIE” w Karpicku. W bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego znajduje się sporo pensjonatów, domków kempingowych, motele i hotele. Cały kompleks noclegowy położony jest w lesie sosnowym w pobliżu jeziora w odległości 1,5 km od terenu festiwalu. Między bazą noclegową a festiwalem będzie kursował bus i statek.
pole namiotowe – http://www.camping.wolsztyn.pl/ rezerwacja miejsc: camping@wolsztyn.pl
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Karpicko – http://www.karpicko.com.pl/
Hotel – Leśna http://www.hotel-lesna.wolsztyn.biz/
U Karola – http://www.ukarola.wolsztyn.biz/
Motel Montana / Ośrodek Wczasowy http://www.motelmontana.pl/oferta_2.html
Ośrodek Wypoczynkowy Jelonek – http://invalid.invalid/
Pensjonat Pella & Wacek – http://www.boruja.eu/
Ośrodek wczasowy LOTOS – domki letniskowe – http://www.lotos.karpicko.com.pl/
Hotel Skalnik – http://www.skalnik.karpicko.com.pl/
Pensjonat U Kanara – http://www.kanar-karpicko.superturystyka.pl/
Pensjonat Zielona Prowansja http://www.zielonaprowansja.pl/pensjonat-pl-3.html

Wolsztyn:
Hotel Kaukaska – http://www.kaukaska.pl/
Parowozownia – http://www.parowozowniawolsztyn.pl/noclegi
Nowy Młyn – http://www.fajnewczasy.pl/nocl…/wolsztyn/agroturystyka/32327

Zapraszajcie znajomych i zapisujcie się na wydarzeniu – to będzie najlepsza impreza w zachodniej Polsce!!!
Więcej info wkrótce…

Więcej

Kiedy

13 (Piątek) 1:00 pm - 15 (Niedziela) 6:00 am

Gdzie

Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn, Polska

Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn, Polska

X