kwiecień, 2018

21KWI12:00 pm6:00 pmRecord Store Day Łódź 201812:00 pm - 6:00 pm DOM, Piotrkowska 138/140

Szczegóły

Miłośnicy Płyt Winylowych :]
Tegoroczna – czwarta łódzka edycja imprezy Record Store Day Łódź > odbędzie się już 21 kwietnia 2017 w Klubie DOM na terenie Off/Piotrkowska 138/140. Record Store Day to propozycja całodziennej imprezy muzycznej, łącząca występy DJów i kolekcjonerów muzyki oraz targi muzyczne obejmujące prezentacje wytwórni, sklepów muzycznych, a także znany ze wszystkich poprzednich edycji > Vinylowy SWAP.
Obserwujcie na bieżąco nasz profil, na którym pojawiać się będą szczegółowe informacje na temat wystawców RSD, wydawnictw RSD oraz DJ, którzy zagrają w tym dniu specjalnie dla Was.
Imprezę kończymy nocnym afterparty w klubie DOM.
Dodatkiem do wydarzenie będzie możliwość pobrania DJSET, na którym znajdą się DJ, grających w czasie trwania RDS Łódź.

Przypominamy o możliwości wystawienia także Waszych egzemplarzy! Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: lodzkagieldafonograficzna@gmail.com
Wystawców prosimy o zamieszczanie pod wydarzeniem ofert ze swoimi perełkami.

„Record Store Day jest międzynarodowym świętem niezrzeszonych sklepów muzycznych oraz wydawców. Pomysł pojawił się w roku 2007 i od swojej pierwszej edycji w roku 2008 w San Francisco gdzie imprezę otworzył występ zespołu Metallica, Record Store Day stał się globalną już imprezą zrzeszającą przeszło 700 niezależnych sklepów płytowych i wydawców w USA, oraz setki, jeśli nie tysiące, na całym świecie.
Jest to dzień dla ludzi, którzy tworzą świat niezleżnych sklepów muzycznych – pracowników, klientów, dystrybutorow, DJów oraz artystów, aby wspólnie świętować unikalną kulturę Records Store Day i ich szczególną rolę jąką odgrywają w swoich lokalnych społecznościach.
Specjalnie na RSD wydawcy przygotowują setki limitowanych edycji vinyli, CD, kaset MC oraz różnych produktów promocyjnych stworzonych wyłącznie na ten dzień”

Lista wystawców:
– Skylark Records
– Sound Logistic
– Paweł Adamski
– Toruńska Giełda Winylowa
– Woski

Serdecznie zapraszamy!
Przeglądajcie i udostępniajcie!
W razie pytań śmiało dzwońcie:
796 444 917 / Corti

Market makers:
web.facebook.com/klubDOM
web.facebook.com/SoundLogistic
web.facebook.com/skylark.records
web.facebook.com/RecordStoreDayLodz
web.facebook.com/LodzkaGieldaVinylowa

Dla miłośników Hip Hopowego Brzmienia niespodzianka:
web.facebook.com/events/328026684346285

Więcej

Kiedy

(Sobota) 12:00 pm - 6:00 pm

Gdzie

DOM

Piotrkowska 138/140

X