marzec, 2018

17MAR7:00 pm11:59 pmRIVER of BOOZE vol.8 : Horrorscope / Death Denied / Crunk7:00 pm - 11:59 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A

Szczegóły

HORRORSCOPE – Ścisła czołówka polskiego thrash metalu. Na europejskich scenach obecni od 1997 roku. Siedem płyt długogrających, pięć oficjalnych videoclipów oraz występy m.in. obok Megadeth, Testament, Fear Factory, Kreator, Soulfly, Flotsam & Jetsam, Hatesphere, Napalm Death i wielu wielu innych uznanych marek. Dokonania studyjne oraz koncerty Horrorscope oprócz wypracowanego przez lata charakterystycznego stylu i brzmienia cechuje solidny warsztat doświadczonych muzyków, zaś utwory obok typowo thrashowej energii posiadają interesujące aranżacje oraz nie są pozbawione melodii.
Jesienią 2017 nakładem Defense Records ukazał się najnowszy album grupy „Altered Worlds Practice”, dostępny zarówno na CD, jak i w najpopularniejszych serwisach streamingowych.
Po więcej szczegółów (zakup CD, streaming, video, social) zapraszamy na oficjalną stronę internetową zespołu: http://www.horrorscope.net/

Death Denied – najwyższa półka rodzimego southern metalu. DD zjedli zęby na takiej muzyce, nagrywając świetną EPkę „Appetite for Booze” (2011) i jeszcze lepszy album „Transfuse the Booze” (2014).. Koncertują systematycznie w kraju i za granicą. Wymieniają puste puszki po Żubrze jako jedną ze swoich największych inspiracji. Są kwintesencją brudnego, zapijaczonego, amerykańskiego grania. Na koncercie będą promować swoją najnowszą, jeszcze świeżą płytę „A Prayer to the Carrion Kind”. Nie grali na własnych śmieciach od ponad dwóch lat!

BC: https://deathdenied.bandcamp.com/

YT:
Black Orchid (z nowego albumu): https://www.youtube.com/watch?v=Jep0BnE5C
Jack, Jim and Johnny: https://youtu.be/alUtIGlHdcI
Lady Liquor: https://youtu.be/7_zE3S1966g

Crunk – Łódzka formacja grająca muzykę, która czerpie z grunge i hard rocka. Crunk wciąż usilnie działa, a jego muzyka zmienia się z biegiem czasu. Grupa powoli odchodzi od brzmień, które zdefiniowały jej pierwsze nagrania- choc inspiracje grunge’em nadal sa w jej tworczosci wyraznie slyszalne, to nowe utwory obfituja takze w nawiazania do hard rocka czy metalu alternatywnego.

W listopadzie 2017 roku do zespołu z siłą huraganu powraca Bartosz Ługiewicz bogatszy o dośwadczenia z kapeli Patch/Work. Zespół powraca tym samym do pełnej sprawności i zamyka stary rodział w zespole kończąc prace nad wydaniem Minialbumu oraz zapowiadając powrót na scenę.

BILETY : 20 PLN przy wejściu.

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 11:59 pm

Gdzie

Magnetofon

ul. Zgierska 26A

X