kwiecień, 2018

20KWI7:00 pm10:00 pmSAGE (Metal, CZ) | Rudeboy Club Bielsko-Biała7:00 pm - 10:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Metalowy zespół SAGE z Czech w bielskim Rudeboy’u! Publiczność rozgrzeją czeski GUNPOWDER oraz Consumer z Żywca.

www.facebook.com/yoursage666
www.bandzone.cz/thesage
www.youtube.com/watch?v=AdMBYdn0NPo

https://web.facebook.com/gunpowderband666/

https://web.facebook.com/ConsumerOfficial/

19:00 – Otwarcie
20:00 – 20:45 – Gunpowder
21:00 – 22:00 – Sage
22:15 – 23:15 – Consumer

bilety: 20 zł w przedsprzedaży/25 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
——————————–
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, niebawem będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

Metalowy zespół SAGE z Czech powstał w 2009 roku. Założył go wokalista, gitarzysta, autor tekstów i współautor muzyki zespołu, Lukáš Benešovský oraz gitarzysta Vašek Přehnal. Zespół przeszedł wielki rozwój. Zaczęło się od ponurego stylu grunge, porom alternative rock, a w 2012 roku zespół zaczął kształtować swoją metalową odsłonę. W 2013 roku SAGE wydało debiutancki album „Teeth Of A Monster”. W 2015 roku nastąpił „Doom & Darkness”. W 2017 roku zespół nagrał najbardziej udany komercyjny album, zatytułowany „Rhymes For The Dead”. Tylko dzięki temu albumowi, zespół zagrał koncerty w Czechach a teraz jadą do nas!
SAGE pojawia się w tym składzie:
Lukáš Benešovský – gitara, głos
Petr Vrubel – gitara
Martin Chytil – bas
Vavřa ml. – perkusja, głos
… i wyjątkowy gość Vašek Přehnal na gitarze …

Zespół Consumer powstał końcem 2012 roku z inicjatywy jego basisty. Początkowo największym wyzwaniem okazało się skompletowanie pełnego zespołu. Dopiero po niespełna pół roku poszukiwań do gitarowego składu dołączyli Piotr Czopek (perkusja) i Dominik Urbaś (wokalista).
W marcu 2014 roku światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu o nazwie ,, Between The Betrayers”. Materiał wydany własnym nakładem to trzy agresywne kompozycje, poprzedzone krótkim intro. Na łamach ,, Metal Side” oraz Metal Rulez” ukazały się recenzje pierwszych dokonań Consumer. Rozpoczęło się dość intensywne koncertowanie, a w międzyczasie pojawiały się nowe utwory. W połowie 2014 roku nastąpiła zmiana na stanowisku perkusisty, które objął Łukasz Worek. Kolejne przetasowania w składzie zespołu przyszły w 2015 r. gdy miejsce Jakuba Adamczyka na stanowisku gitarzysty zajął Przemysław Semla. W tym składzie Consumer zagrał dwa koncerty lecz niestety po prawie trzech latach współpracy z niewiadomych przyczyn zespół opuszcza wokalista Dominik a jego miejsce zastępuje Michał Stadnicki udzielający się w takich zespołach jak Adder, Decline, Devilpriest, Końcem 2017 roku zespół opuszcza gitarzysta i jego współzałożyciel Marek jednak w roku 2018 powócił on do zespołu. Teksty Consumer głównie dotyczą zmagań z otaczającym światem, oraz samym sobą. Muzyczne inspiracje zespołu to przede wszystkim – Kreator, Slayer, Exodus, Coroner.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X