marzec, 2018

16MAR7:00 pm11:00 pmScream Maker - Polska/ Eufory Słowacja/ Power 5 Czechy7:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Polacy, Czesi i Słowacy potrafią w heavy metal! Sprawdźcie sami na 3 koncertach w Polsce!

Eufory (Band) – Słowacja, heavy metal
https://www.facebook.com/euforyband/

POWER 5 – Czechy, power metal
https://www.facebook.com/power5band/

Ceny biletów: 15 zł – przedsprzedaż /25 zł – w dniu koncertu
Miejsca stojące
——————————–
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a od 15.02 będą także dostępne w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–
Scream Maker, heavy metalowy zespół, powstał w 2010 roku w Warszawie. Do tej pory udało im się opracować obszerny i różnorodny materiał koncertowy i zaprezentować go ponad 200 występom na żywo w Polsce i za granicą. Wśród zespołów, z którymi Scream Maker współdzielił scenę, należą między innymi Judas Priest, Motorhead, Slayer, Saxon, Tarja Turunen i wiele innych. Zespół występował na różnych festiwalach rockowych w Polsce i za granicą (Czechy, Chiny).

W 2012 Scream Maker wydał EPkę „We Are Not The Same”, gorąco witaną przez fanów i krytyków. Później został ponownie wydany jako pełny album w Chinach. Latem 2013 roku zespół pod nadzorem zagranicznego producenta Alessandro Del Vecchio nagrał „Livin in the Past” i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią, że album zostanie wydany w kilku krajach europejskich oraz w Japonii i Stanach Zjednoczonych. . Okładkę CD zaprojektował Rosław Szaybo, światowej sławy projektant odpowiedzialny m.in. najlepsza okładka Judas Priest, Elton John, Santana i Bob Marley. W 2015 roku Scream Maker wydał drugi long-play „Back Against The World”.
_________
Zespół EUFORY powstał w 2008 roku z inicjatywy Miriama Hodoňová. Początkowo zespół funkcjonował jako cover band grając utwory z legendarnego DEF LEPPARD. Później uformowała się obecna konfiguracja zespołu, odchodząc od cover’ów i skupiając się na graniu własnych piosenek. W 2014 Formacja nagrałą swój pierwszy oficjalny singiel „From The Other World”. W 2015 za sprawą nowo zatrudnionego managera Stev’a ?LSD? Dibdiak’a skład zarejestrował swój pierwszy album. 2016 stał pod znakiem promocji, zespołu i jego autorskiej twórczości. Rok później w 2017 zespół ogranicza występy sceniczne aby skupić się na pisaniu nowego materiału na drugą płytę.
____________________
POWER 5 – Zespół heavy metalowy z Brumov (Republika Czeska) istnieje od 1996 roku. Mają za sobą wiele udanych koncertów, na przykład z Helloween, Rage, UDO, WASP, Masterplan, Edguy, Kreator, Gammaray i wiele innych. Można zobaczyć ich na prestiżowych festiwalach, takich jak Masters of Rock, Trinec Noc plná hvězd lub w klubach w Czechach, Słowacji i Niemczech.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X