listopad, 2017

30LIS8:00 pm11:00 pmSłowiańskie Andrzejki w Krańcoofce!8:00 pm - 11:00 pm Krańcoofka - Klub Transportowy, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego) Łódź 90-410

Szczegóły

Jeśli pragniesz spędzić miło Andrzejkowy wieczór.
odnaleźć w sobie moc i harmonię i odczytać przekaz duszy ,pomoże Ci wróżka wróżąc z kart, fusów i wosku.Okazję tą uświetni dobra muzyka w wykonaniu zespołu „Zołotar Band”

Zołotar Band- powstał w Łodzi w 2012 .Kultywujemy muzykę słowiańską w połączeniu z rytmami południowymi. W naszych utworach stosujemy oryginalne aranżacje przy wykorzystaniu szerokiego instrumentarium,m. in.: charango, konga, marakasy, cajon, flety peruwiańskie, akordeon,gitary i klawisze
Inspiruje nas połączenie dwóch odległych, odrębnych kultur, jakimi
są kultura słowiańska i andyjska, które łączy muzyka. Ciekawe
połączenie białego śpiewu wschodniej duszy z południowym
temperamentem stwarza niespotykane brzmienie i klimat. Utwory
to stare słowiańskie pieśni ludowe, śpiewane białym głosem w
oryginalnych językach,a także nasze kompozycje. Nasze utwory to autorskie wykonania muzyki inspirowane folkiem ,które mówią o zwykłym prostym życiu i nieszczęśliwej miłości, poruszając wszystkie zmysły człowieka.
Nasze osiągnięcia to; Międzynarodowy Festiwal Merseyide
w Liverpool, Międzynarodowy Festiwal Inspiracji Folkowej w Łodzi, Mustbe the Muzic, Targi Sztuki w Warszawie. Udzielaliśmy wywiadu dla radia Łódz i radio BBC. Zakwalifikowanie się do walki o dziką kartę Mikołajki Folkowe, braliśmy udział we Wrocławskim Przeglądzie Form Muzycznych, Turniej Muzyków Prawdziwych, Nowa Tradycja oraz koncerty w Muzeum i domach kultury itp.

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Krańcoofka - Klub Transportowy

Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego) Łódź 90-410

X