luty, 2018

22LUT7:00 pm9:00 pmStand-up HYPE / Michał Leja & Michał Kutek / Poznań - U Bazyla7:00 pm - 9:00 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A

Szczegóły

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

BILETY: 25 / 35 PLN

Do zakupu ONLINE:
https://biletyna.pl/event/STAND-UP-HYPE-Michal-Leja-Michal-Kutek-Klub-u-Bazyla-Poznan-e66259.html

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

———————————————

Wystąpią:

Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa – największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

———————————————

Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę wnim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Kopanie Leżącego Stand-up.

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub u Bazyla

ul. Norwida 18A

X