styczeń, 2020

16STY7:00 pm9:00 pmStand-up Iława: Tomek Kołecki i Maciej Brudzewski7:00 pm - 9:00 pm IOWA Music Bar, Broniewskiego 3

Szczegóły

Zapraszamy Was na pierwszy stand-up w Iławie w 2020 roku! Tym razem w IOWA Music Bar wystąpi dwóch znakomitych komików z nowymi programami! Bedą to:

Tomek Kołecki – jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

oraz

Maciej Brudzewski – swoim poprzednim materiałem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci zostanie wypuszczony kolejny materiał pt. „Każdy ratuje siebie”. W styczniu natomiast Maciek zaprezentuje Wam swój 3 program, który już jest gotowy i od zaraz zacznie hulać na żywo!

Bilety w cenie:
I PULA 25 ZŁ
II PULA 30 ZŁ

Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl – bilety online pod linkiem: https://www.biletomat.pl/standup/stand-up-ilawa-8839/

UWAGA:
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Do zobaczenia!

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

IOWA Music Bar

Broniewskiego 3

X