czerwiec, 2019

26CZE8:00 pm11:00 pmStand-Up Piotr Zola Szulowski "Dwa Plus Jeden" Iowa Iława8:00 pm - 11:00 pm IOWA Music Bar, Broniewskiego 3

Szczegóły

Już 26 czerwca w Iowa Music Bar wystąpi Piotr Zola Szulowski w programie „Dwa Plus Jeden”.

Piotr Zola Szulowski
Dwa plus jeden – w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami – wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest – nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko – człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

Na scenie pojawi się także support.

Start: 20:00
Bramy: 19:00
Bilety dostępne na Kupbilecik.pl i w lokalu
Cena: 25 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu wydarzenia

Do zobaczenia

*Występ dla osób powyżej 16 roku życia
**Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Więcej

Kiedy

(środa) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

IOWA Music Bar

Broniewskiego 3

X