luty, 2018

21LUT7:00 pm9:00 pmStand-up Polska prezentuje:Błażej Krajewski i Tomasz Kwiatkowski7:00 pm - 9:00 pm BaRock Club, Wielka 9

Szczegóły

Ekipa Stand-up Polska wraca do Poznania. Z nowym materiałem wystąpią dla Was:

Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Tomasz Kwiatkowski z programem „Katastrofa” – historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść – o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

support: Maks Padalak Stand Up
Jeden z najmłodszych komików w Polsce, od zawsze ciągnęło go do występowania na scenie. Po 3 latach grania w zespole, odnalazł swoje miejsce w Stand-upie. Miłośnik czarnego humoru, którego nie brakuje w jego żartach. Zaczynał na scenach poznańskich, a od pewnego czasu jeździ dzielić się swoimi przemyśleniami po całej Polsce.

Wydarzenie poprowadzi niezastąpiony Michał Kutek!

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

BaRock Club

Wielka 9

X