grudzień, 2017

03GRU8:00 pm10:30 pmStand-up! Tomek Kołecki & Mateusz Socha8:00 pm - 10:30 pm C-60, Zaułek 1

Szczegóły

Zapraszamy na kolejny stand-up do C-60! Tym razem wsytąpI Tomek Kołecki z programem „Nie o różach, nie o bratkach” oraz Mateusz Socha. Jeżeli lubisz się pośmiać przy piwie w gronie znajomych nie możesz tego przegapić!

Po 2 latach występów w grupie Po prostu stand-up, Tomek Kołecki ruszył z solowym programem: Nie o różach, nie o bratkach. Jest to 50 minut żartów o osobistych przygodach, wycieczkach, polonezie oraz refleksja na temat różnic pokoleniowych w polskim społeczeństwie. Za dużo nie warto zdradzać, za to warto zobaczyć.

Tomek Kołecki Stand-up – na świat przyszedł w ’97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Mateusz Socha – człowiek z Żagania pod wrocławską przykrywką. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up festiwal 2016, Zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016.

BILETY: 20 zł przedsprzedaż / 25 w dniu występu.
Dostępne w lokalu oraz przez internet.
Sprzedaż internetowa ruszy na dniach.

ZAPRASZAM!!!

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 8:00 pm - 10:30 pm

Gdzie

C-60

Zaułek 1

X