luty, 2018

23LUT8:00 pm11:00 pmStrachy Na Lachy - Szczecin - DK Słowianin8:00 pm - 11:00 pm Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 7

Szczegóły

Bilety w cenie 45 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu dostępne w DK Słowianin i w stacjonarnych punktach sprzedaży bilety.fm:

– Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (CIKiT Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34)
– Centrum Informacji Turystycznej (CIT Szczecin, pl. Żołnierza 20 /szklany pawilon na Alei Kwiatowej)

Bilety dostępne online: https://bilety.fm/pl/muzyka/2498-bilety-na-strachy-na-lachy-23-lutego-2018-o-20-00-w-dk-slowianin-w-szczecinie.html

Po ponad trzyletniej przerwie, Strachy Na Lachy wracają do Słowianina!

29 września 2017 roku ukazał się szósty studyjny album „Przechodzień o wschodzie„. Muzyka z tej płyty, klimatem nawiązuje do pierwszego wydawnictwa grupy. Dużo ładnych melodii, sporo tanecznych rytmów oraz akustycznych brzmień składa się na termin „stoppop”, którym zespół charakteryzuje muzykę z „Przechodnia”.
W przypadku tej płyty, Strachy, po raz pierwszy w swej karierze, powierzyli prace nad finalnym kształtem komuś z zewnątrz. Activator & Smok at Studio AS One dograli partie instrumentów klawiszowych oraz są odpowiedzialni za miks i ostateczne brzmienie płyty. Pierwszym singlem z płyty była piosenka „Twoje motylki”. Utwór był piosenką dnia w Trójce, wszedł również do głównego notowania trójkowej listy przebojów. Drugim singlem, który ukazał się 11 września 2017 roku jest piosenka „Co się z nami stało”

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Dom Kultury Słowianin

ul. Korzeniowskiego 7

X