marzec, 2018

23MAR7:00 pm10:00 pmŚwietliki / Bielsko-Biała / 23.03.2018 / Rudeboy Club /7:00 pm - 10:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

IMGN.PRO Art Fest KOMBINAT prezentuje:

ŚWIETLIKI – zespół brutalnych doświadczeń w RUDEBOY CLUB!

Niezwykle miło nam poinformować o kolejnym wydarzeniu, które mamy dla Was przyjemność zorganizować. Tym razem zaprosiliśmy do Bielska-Białej zespół Świetliki – jednego z najważniejszych przedstawicieli rodzimej alternatywy.

otwarcie godzina 19:00
start koncertu godz. 20:00
bilety: 40 zł w przedsprzedaży; 50 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
——————————–
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszym klubie oraz Salonie Muzycznym Elpa.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

ŚWIETLIKI – zespół (kiedyś) młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Założony przez Marcina Świetlickiego i członków zespołu TRUPA WERTERA UTRATA w 1992 roku w Krakowie.

Ideą, która przyświecała założeniu formacji, było stworzenie atrakcyjnej artystycznie formy prezentacji wierszy pana Marcina, których mroczne piękno i żarliwość, wykraczały znacznie poza tradycyjnie uznany sposób komunikowania się poety z odbiorcą. Stworzenie „nowej”, piosenkowej formy, gdzie muzyka nie jest bezpłciowym, mdłym podkładem do beznamiętnej recytacji ale oddaje lub kontrapunktuje sensy i napięcia wierszy było artystycznym celem powstającego zespołu. Przyszłość pokazała, że muzyka o najogólniej rzecz ujmując tzw. alternatywnym czy post-rockowym genre, miła sercu członków zespołu, idealnie współbrzmi z wierszami pana Świetlickiego. Nie targa a uwydatnia tych wierszy rozliczne walory. Pan Marcin zaś okazał się być pełnokrwistym frontmanem-parlandzistą (to od parlando), ekspresyjnym mistrzem melodeklamacji, a sceniczna intensywność jego przekazu przeszła wkrótce do legendy.

Więcej

Kiedy

(Piątek) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X