grudzień, 2017

31GRU8:00 pm11:00 pmSylwester Studencki 2017/20188:00 pm - 11:00 pm Klub Studio, Budryka 4

Szczegóły

Bilety dostępne online oraz Klubach Filutek i Gwarek, w cenach:

110 PLN – w przedsprzedaży do dnia 10.12.2017 (z cateringiem + alkoholem)
125 PLN – w dniach od 11.12.2017 (z cateringiem + alkoholem)
70 PLN – wstęp na imprezę sylwestrową (bez alkoholu i cateringu

Bilety są już dostępne w:
– Klubie Studio (od pon do pt: 12:00 – 17:00)
– Klubie Gwarek (codziennie od 10:00)
– Klubie Filutek (codziennie od 10:00)

ONLINE:
https://www.ebilet.pl/swieta-i-sylwester/sylwester/sylwester-studencki/
https://www.ticketpro.pl/inne/1734054-sylwester-studencki.html

Wszelkie pytania na temat Sylwestra prosimy kierować na maila: sylwester@klubstudio.pl

Szampańska zabawa, największe przeboje, doskonałe towarzystwo – Studencki Sylwester to już tradycyjna impreza w Klubie Studio, na której w tym roku nie może Cię zabraknąć!

Sylwester to wyjątkowa okazja: w Nowy Rok warto wejść hucznie i w doborowym towarzystwie! Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykły wieczór – Studencki Sylwester 2017. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, wejście do Klubu będzie możliwe od godziny 19.00.

Zabawę Sylwestrową poprowadzi DJ Namteh aż do „białego rana”. Zapewniamy szeroki repertuar muzyczny: od starszych polskich i zagranicznych przebojów z lat 90., poprzez współczesne radiowe hity. W programie również: konkursy i zabawy z nagrodami, wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, życzenia noworoczne.

W cenie biletu zapewniamy:

– wódkę 0,2 l (Stock) lub wino 0,2 l (półwytrawne, czerwone lub białe);

– lampkę (100 ml) szampana na toast noworoczny;

– 1 litr napoju z grupy Coca-Cola lub 1 l soku (Cappy).

W cenie biletu zawarte jest również menu sylwestrowe:

– żurek na zakwasie, podawany z jajkiem i kiełbasą (I danie);

– gulasz mięsny podawany wraz z pieczywem (II danie);

Dodatkowo na stołach podajemy domowy smalec ze skwarkami, ogórki kiszone i świeże pieczywo.

W Klubie Studio nie podajemy posiłków w plastikowych naczyniach. Wszystkie dania będą podane w ceramicznych miseczkach wraz z metalowymi sztućcami.

Tradycyjnie nie będzie można wnosić do Klubu swojego alkoholu. W Klubie Studio posiadamy pełny asortyment mocnych alkoholi (grupa Stocka), stąd też za barem do kupienia – oprócz piwa (Żywiec w cenie 5 zł za 0,4 l) – dostępne będą wódki białe, kolorowe, whisky, koniaki, wina. W tym roku specjalnie z okazji Sylwestra wódkę czystą Stock 0,5 l będzie można kupić w cenie promocyjnej 50 zł za sztukę. Uwaga: wszystkie alkohole, drinki, wina, wódkę, piwa podajemy w odpowiednich szklankach do tego przeznaczonych, nie zaś w naczyniach plastikowych.

Każdy gość przy wejściu do klubu otrzyma opaskę, na której będą widniały kupony uprawniające do odbioru:

– I ciepłego dania;

– II ciepłego dania;

– napoju lub soku (1 l);

– lampki szampana na noworoczny toast;

– napoju wyskokowego;

– kawy lub herbaty (bez ograniczeń).

Opaska będzie równiez uprawniać do opuszczenia klubu na niedługi okres czasu przed północą i powrotu do niego po przywitaniu nowego roku na zewnątrz.

Po wejściu do Klubu i sprawdzeniu autentyczności zaproszenia poprosimy Państwa o zachowanie go, w celach ewentualnej późniejszej weryfikacji. Każdy z wymienionych wyżej produktów będzie można uzyskać przy barze w zamian za odpowiedni kupon. Osoby, które zakupiły bilety w sieci TicketPro oraz eBilet, zaraz przy wejściu (w zamian za blankiet z tej sieci) otrzymają nasze drukowane zaproszenie.

Każdy z gości będzie mieć zapewnione miejsce siedzące – przy zakupie biletu prowadzona będzie ich rezerwacja, dzięki której będą mogli Państwo bawić się i usiąść w gronie swoich znajomych.

Osoby, które zakupiły bilet ONLINE, proszone są o jak najszybszy kontakt mailowy na adres: sylwester@klubstudio.pl, w sprawie rezerwacji miejsc siedzących.

Osoby, które zakupią bilet fizycznie, rezerwacji miejsc dokonają w miejscu zakupu.

Rezerwacja miejsc będzie obowiązywać do godziny 20:30. Po tej godzinie również zapewnimy każdej osobie miejsce siedzące, może się jednak nie udać znaleźć wspólnego miejsca dla większych grup.

Planując Sylwestra warto zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia na cały przyszły rok – a takie z pewnością zapewni propozycja Klubu Studio!

Zapraszamy serdecznie!

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Studio

Budryka 4

X