grudzień, 2017

28GRU8:00 pm11:00 pmT-love 35 lat koncert8:00 pm - 11:00 pm Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20

Szczegóły

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca do Radomia z okrągłym jubileuszem! Formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z radomską publicznością swoje 35-lecie.Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty „T.Love”, która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż jak wieść niesie, zespół T.Love planuje zrobić dłuższą przerwę w koncertowaniu.

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock’n’rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów – tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety:dostępne http://going.pl/rqdmc

45 zł w przdsprzedaży

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Strefa G2

ul. Przemysłowa 20

X