grudzień, 2017

29GRU6:00 pm10:00 pmT.LOVE 35-lecie zespołu, Klub Stodoła, 29 grudnia 20176:00 pm - 10:00 pm klub Stodoła

Szczegóły

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – rozpoczęcie koncertu

Fani T.Love po raz kolejny nie zawiedli! Dwa wyprzedane koncerty w Stodole musiały zaowocować reakcją zespołu. Formacja Muńka Staszczyka pojawi się w Klubie Stodoła na trzecim koncercie już 29 grudnia! To ostatnia szansa na świętowanie 35-lecia T.Love i wspólną przedsylwestrową zabawę. Przypominamy, że zespół zapowiedział przerwę w koncertowaniu, warto wykorzystać ostatni koncert formacji na podziękowanie za 35 lat wspólnych wzruszeń, emocji, koncertów. Podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie przebojów, które znamy oraz utworów z najnowszej płyty zatytułowanej „T.Love”. Występ uświetni obecność znakomitych gości!

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock’n’rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów – tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety:

Przedsprzedaż – 55,00 zł (stojące), 100,00 zł (balkon)

Od 15 grudnia 2017 – 65,00 zł (stojące), 110,00 zł (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

klub Stodoła

X