luty, 2018

25LUT8:00 pm11:00 pmTape i Lost in Motion zagrają w Alive! / Wjazd Free /8:00 pm - 11:00 pm Alive, ul. Kolejowa 12

Szczegóły

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołów Tape i Lost in Motion!:)

Tape (Rock nieBardzoAlternatywny) to zespół powstały w październiku 2017 roku, w najbardziej wariackich, rockandrolowych warunkach jakich można sobie wyobrazić. Gdy w prawym dolnym rogu pewnego portalu społecznościowego spotkała się czwórka chłopaków z różnych otchłani muzyki gitarowej, coś między nimi zaiskrzyło. Potężne fale dźwięków wylewające się z sali prób
zadecydowały o ich losie.

Zespół tak oryginalny, jak każdy inny. Zespół o tak charakterystycznych riffach, że każdy je grał już 50 lat temu. Zespół o ogromnych pokładach ironii i samouwielbienia. Inspiracyjnie im najbliżej do rocka alternatywnego. Ta kategoryzacja nie mówi nic im samym, więc musicie przyjść na ich koncert, i doznać tego na żywo.

SKŁAD ZESPOŁU:
Eryk Stróżyk – wokal
Kacper Kochanowski – gitara
Kacper Neryng – gitara BASOWA
Jakub Michałek – perkusja.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Tape-143450649701712/
______________________________________________________

Lost in Motion to grupa nieco pokręconych, kreatywnych ludzi, dla których świat obraca się wokół tworzenia muzyki. Zebrali się trochę z przypadku, każdy z innej paki i z innym bagażem doświadczeń. Z jakiegoś powodu nie stanowiło to żadnego problemu, być może nawet stało się dodatkowym atutem. Na co dzień można ich spotkać gdzieś we Wrocławiu, gdzie zajmują się zarabianiem na życie. Celem jaki sobie obrali jest jak największa „plastyczność” ich muzycznych opowieści. Malowanie świata dźwiękami. Z tej też okazji stylistyka utworów pozostaje bliżej niesprecyzowana, podobnie zresztą jak ich przekaz. Nie starają się na siłę zmienić świata, ani też nie stoi za nimi żadna większa, bądź mniejsza ideologia. Po prostu kochają grać oraz dzielić się tym co robią z innymi.

SKŁAD ZESPOŁU:
Jacek Ziora – wokal
Wojtek Bator – gitary
Dariusz Kawa – klawisze
Paweł Kardis – perkusja
Mirosław Berg – bas

FACEBOOK: https://www.facebook.com/LostInMotionBand/

______________________________________________________

WJAZD FREE!

______________________________________________________

25.02.18r. Klub Muzyczny ALIVE, ul. Kolejowa 12
TAPE, LOST IN MOTION
Start: 20:00

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Alive

ul. Kolejowa 12

X