kwiecień, 2018

18KWI8:00 pm11:00 pmTarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Tarantino!8:00 pm - 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1

Szczegóły

Tarantino Soundtracks – najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino!

Miłośników dobrej muzyki i dobrego filmu zapraszamy na niezwykły koncert „The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks”!
18 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy najlepsze piosenki z kultowych już filmów Quentina Tarantino.

„The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks” to projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrej muzyki, ale też gust filmowy.
Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał w 2016 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez Quentina Tarantino, szczególnie doceniamy wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. Reżyser wybiera piosenki do sountracków sam, co przy zapoznaniu z jego twórczością pozwala nam jeszcze bardziej osobiście go poznać. Przy każdej kolejnej premierze przeżywaliśmy te przygody podwójnie, bo ścieżka dźwiękowa była dla nas osobną kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu.
W kwietniu w Starym Klasztorze z największą przyjemnością zagramy numery z takich pozycji jak np. „Pulp Fiction”, „Reservoir Dogs” czy „Django Unchained” w składzie:

Wystąpią:
Natalia Juszczyszyn – śpiew, taniec, anegdoty
Szymon Paduszyński – gitary, chórki
Łukasz Wieczorek – gitary, chórki
Tomasz Jędrzejewski – klawisze
Andrzej Stagraczyński – bas
Tomasz Garbera – bębny

18.04.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
THE BEST SONGS FROM QUENTIN TARANTINO SOUNDTRACKS
miejsca siedzące: 40 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 45 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
miejsca stojące: 25 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 30 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Więcej

Kiedy

(środa) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Stary Klasztor

Purkyniego 1

X