styczeń, 2018

19STY8:00 pm11:00 pmThe Best Of Blues - bluesowe hity w Starej Piwnicy!8:00 pm - 11:00 pm Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15

Szczegóły

The Best Of Blues – bluesowe hity w Starej Piwnicy!

„The Best Of Blues” to temat kolejnej odsłony cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.
19 stycznia w klubie Stara Piwnica najważniejsze utwory z historii bluesa zagra dla nas George Dyer Band!
Będzie oczywiście „Sweet Home Chicago” i „Hoochie coochie man”, ale nie zabraknie też klasyków takich jak ” Honey Hush „, ” Going Down „, ” Stormy Monday ” i wielu innych bluesowych hitów.
Rezerwujcie czas, info o biletach wkrótce

George Dyer Band to topowi przedstawiciele wrocławskiej sceny bluesowej w składzie: George Dyer (USA), Rafał Biłas (PL), Martin Sanchez (MEX), Maciej Mandrykowski (PL).
George Dyer – lider zespołu, urodzony w Kalifornii, wychowany we Francji, od dwóch lat mieszkający w Polsce. Otwierał scenę bluesową w Kenii i Czadzie, wcześniej szlifując swoje umiejętności w Nowym Orleanie, Chicago i San Francisco. Wraz z grupą przyjaciół i znakomitych muzyków z wrocławskiej sceny artystycznej grają klasyki bluesa oraz autorskie utwory inspirowane muzyką blues oraz funk.

Bezpośrednio po koncercie rozpocznie się Bluesowe Jam Session, do udziału w którym zapraszamy wrocławskich muzyków. Wstęp na jam session jest wolny.

19.01.18 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
THE BEST OF BLUES – George Dyer Band
info o biletach wkrótce!

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Stara Piwnica

ul.Krupnicza 15

X