maj , 2018

26MAJ6:00 pm9:00 pmTommy Say No / Schizma / Rudeboy Club / Bielsko-Biała6:00 pm - 9:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

Szczegóły

Zapraszamy wszystkich na gig do 2B !! w RUDEBOY CLUB

Tommy Say No- Bielsko – Biała – chłopaki po przerwie wracają do gry !!! Nowy skład, nowa energia ! Maszyna ruszyła! Żywa bielska legenda w natarciu ! 19 Maja na koncercie będą promować świetny materiał z ostatniej płyty „Perfect Isolation” .

https://www.facebook.com/tommysayno/

Schizma- Bydgoszcz- legenda gatunku. W Bielsku jak w drugim domu. Na koncercie zagrają między innymi materiał ze swojej kultowej płyty UNITY 2000, który w tym roku kończy 20 lat. Materiał, który wyprzedzał swoją dekadę, zyskał nową świeżość. Każdy z nas zna go na wskroś więc nie może was zabraknąć żeby sprawdzić jak bardzo sprawdza się po tych wszystkich latach.

https://schizmahxc.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/schizma/

Good Lookin' Out- Silesia HC na najwyższym poziomie. Chłopaki wydali niedawno świetny nowy album ” For A Life Not Wasted” , który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem na scenie. GLO to prawdziwa maszyna koncertowa, kto widział ich ostanie występy, wie w jak dobrej formie są obecnie.

https://goodlookinout.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/goodlookinouthc/

+ support

wejście od 18:00

Więcej info niebawem
miejsca stojące
——————————–
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

—————-
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
———————————–

Więcej

Kiedy

(Sobota) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

1-GO MAJA 20

X