marzec, 2018

16MAR8:00 pm11:00 pmTurbo - Strefa G2 - Radom8:00 pm - 11:00 pm Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20

Szczegóły

16.03.2018 – Klub Strefa G2 Radom
Start: 20.00
————————————————————————-
Bilety:
35 zł przedsprzedaż
45 zł w dniu koncertu
DOSTĘPNA NA :https://biletyna.pl/event/view/id/65215

Zapraszamy na koncert zespołu TURBO w ramach wiosennej trasy zapowiadającej nowe wydawnictwo zespołu, którego premiera odbędzie się jesienią.
TURBO to czołowy przedstawiciel polskiej sceny heavy metalowej założony w Poznaniu w roku 1980, którego leaderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespół okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, z racji dorobku artystycznego, aktywności koncertowej jak i wielu przebojów, w tym najważniejszych w polskiej muzyce rockowej takich jak: „Dorosłe Dzieci, „Smak ciszy”, „Wszystko będzie OK”. Przeboje te wyniosły zespół na szczyt sławy i od lat są wizytówką poznańskiej formacji czyniąc ją rozpoznawalną wśród kilku pokoleniowej publiczności.
Od czasów debiutu muzyka grupy przeszła dużą ewolucję, poczynając od klasycznego rockowo-metalowego stylu, przez hard rock, heavy metal, aż do ostrego oszalałego thrash metalu, a całość niezmiennie jest okraszona świetnymi gitarowymi solówkami.
Teksty stanowią także bardzo ważny atut zespołu, są uniwersalne i ponadczasowe, co sprawia iż od lat są aktualne dla każdego pokolenia fanów grupy.
TURBO słynie również ze wspaniałych energetycznych koncertów pozostawiających wśród słuchaczy niezapomniane wrażenia. Grono odbiorców zespołu jest bardzo szerokie, ceniony jest zarówno przez starszych jak i młodszych fanów muzyki rockowej i metalowej. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności utworów zespołu które na przestrzeni lat ewoluowały stylistycznie, oraz kultowych przebojów grupy.
Perfekcja wykonania, charyzma sceniczna, świetny kontakt z publicznością, doskonałe kompozycje i aranżacje, wybitne gitarowe solówki, oraz uniwersalna warstwa tekstowa czynią z koncertów TURBO wydarzenia muzyczne na najwyższym poziomie artystycznym.
Grupa zagrała ponad tysiąc koncertów, w tym na największych scenach w Polsce, również supportując m.in. takie zagraniczne gwiazdy jak: Sepultura, Deep Purple, Helloween, Overkill, Hanoi Rocks, Preaty Maios.
Zespół ma w dorobku 19 płyt (w tym 12 pełnowymiarowych albumów studyjnych, 4 albumy anglojęzyczne i 3 koncertowe wydawnictwa DVD). Ostatnie wydawnictwo studyjne zespołu zat.”Piąty Żywioł”, zostało uznane przez dziennikarzy i czytelników wydawnictwa „Metal Hammer” za Album Roku 2013.
Dwa krążki zespołu „Awatar” i „Strażnik Światła” otrzymały odpowiednio w 2001 i w 2010 roku nominacje do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Album roku-heavy metal.
Obecnie zespół jest w trakcie nagrań trzynastego albumu studyjnego, którego premiera odbędzie się jesienią 2018 roku.

https://www.facebook.com/Turbo.Band.official/
https://www.facebook.com/WojciechHoffmannOfficial/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Strefa G2

ul. Przemysłowa 20

X