luty, 2018

25LUT7:00 pm10:00 pmUrszula 35lecie "Najlepsze 80te”7:00 pm - 10:00 pm BaRock Club, Wielka 9

Szczegóły

Uwaga!
Koncert jest wyprzedany
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku oraz innych portalach możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Jeżeli będą chcieli Państwo zweryfikować bilet prosimy o kontakt z Vega Management.

Urszula to jedna z najpopularniejszych wokalistek w historii polskiej sceny muzycznej . Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich : „Na Sen” , „Dziś już wiem” , „Dmuchawce , Latawce , wiatr „ , „Konik na biegunach” , „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody „ i wiele innych. Koncerty w roku 2018 odbędą się w ramach jubileuszu 35-lecia działalności artystycznej Urszuli. W lutym i marcu 2018r odbędzie się Jubileuszowa trasa koncertowa : Urszula 35-lecie – „Najlepsze 80-te” podczas której Artystka wystąpi między innymi w Krakowie, Gdańsku , Szczecinie , Poznaniu z wyjątkowym show przenoszącym nas w lata 80 te . Ejtisowe brzmienia zawładną scenami klubów w Polsce .

Zapowiada się niezwykłe widowisko pełne wspomnień i emocji przygotowane specjalnie dla wielbicieli Urszuli oraz jej hitów .

Już teraz serdecznie zapraszamy !
Koncert Urszuli w poznańskim BaRock Club będzie przekrojem największych hitów Artystki z lat 80 tych , który na przestrzeni lat zjednały sobie wielu fanów.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

BaRock Club

Wielka 9

X