październik, 2017

27PAZ(PAZ 27)7:00 pm28(PAZ 28)12:00 amValkenrag/ Aether/ In Extremis/ GjeldRune/ Eternal Fever/ 27.107:00 pm - 12:00 am (28) Magnetofon, ul. Zgierska 26A

Szczegóły

27 października w Łódzkim Magnetofonie pod szyldem DZIADÓW, wystąpi Valkenrag i Kompania!

Valkenrag

Pochodząca z Tomaszowa Mazowieckiego horda grająca melodyjny death metal z elementami black metalu i folku utrzymanego w tematyce wikingów i Słowian.

FB: https://www.facebook.com/ValkenragBand/
YT: https://www.youtube.com/user/ValkenragOfficial

Aether

Powstały w 2015 roku zespół z Łodzi grający melodeath/folk. Po niecałym roku działalności wydał debiutanckie EP „Tale of Fire”. W swojej muzyce chwalą Odyna i wyrażają odwieczną tęsknotę za nocami polarnymi, gdzie niebo usiane jest gwiazdami, a zorza polarna oświetla kości poległych. Inspirują się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun. Jeśli lubicie te klimaty, zapoznajcie się z ich materiałem!

FB: https://www.facebook.com/aethermelodeath/

In Extremis

Death Metal – Białystok

Skład:
Mario – Vocal & Guitar
Andre – Guitar
Jatzo – Drums
Dobry – Bass

FB: https://www.facebook.com/In-Extremis-192310464131304

GjeldRune

GjeldRune to ambitny zespoł folk metalowy z Rosji, z małego miasta na brzegu Wolgi.
Ich muzyka jest bardzo łatwa do słuchania dzięki czemu oni zostali jednym z najbardziej szanownych młodych zespołów folkowych w kraju ojczystym.

FB:https://www.facebook.com/GjeldRune/
YT: https://www.youtube.com/user/GjeldRune

Eternal Fever

Eternal Fever – Łódzki zespół ogólnometalowy założony pod koniec 2011 roku. Zaczynali od thrashu, obecnie po wielu zawirowaniach w składzie grają mieszaninę wielu gatunków, zostawiając jednak jeden wspólny mianownik – moc. Do gatunków, które są mieszane w tym zespole należy oczywiście thrash, ale i death, groove, heavy czy nawet black, a to wszystko okraszone jest lekko progresywnym zacięciem. W tym roku udało im się wydać EP nazwane „De-Effect”

FB: https://www.facebook.com/EternalFever/
YT: https://www.youtube.com/user/EternalFeverPL

Bilety: 20 zł.

Więcej

Kiedy

27 (Piątek) 7:00 pm - 28 (Sobota) 12:00 am

Gdzie

Magnetofon

ul. Zgierska 26A

X