luty, 2018

24LUT8:00 pm11:00 pmVintage Blues Trio Wałecki / Wierzcholski / Tioskow8:00 pm - 11:00 pm Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20

Szczegóły

Krzysztof Wałecki z zespołu Oddział Zamknięty, Sławek Wierzcholski z zespołu Nocna Zmian Bluesa oraz Jarosław Tioskow z zespołu Kasa Chorych to zacne grono muzyków z niezwykłą sceniczna charyzmą.
Panowie postanowili przenieść swych słuchaczy w pewien swoisty wehikuł czasu, w którym przedstawią utwory na których się wychowali oraz, którymi się inspirowali. Nie zabraknie światowych standardów blues-rockowych, ani utworów wywodzących się z naszego kraju.

Krzysztof Wałecki – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, rockman.
Wokalista zespołu Oddział Zamknięty. Twórca zespołu Vintage.

Sławek Wierzcholski – wirtuoz harmonijki i autor dwóch popularnych podręczników
gry na tym instrumencie. Jest dziennikarzem radiowym i prasowym, organizatorem festiwali bluesowych a przede wszystkim człowiekiem „Chorym na bluesa”.
Dwadzieścia osiem wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty poprzedzające występy bluesowych legend: B.B.czy Blues Brothers .

Jarosław Tioskow –polski gitarzysta, znany z grania techniką slide, wokalista,
harmonijkarz oraz kompozytor. Wspólnie z Ryszardem Skibińskim założył w Białymstoku w roku 1976 zespół Kasa Chorych. Oprócz grania związany również z wieloma programami profilaktycznymi związanymi ze zwalczeniem narkomani oraz
patologii społecznych.

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Strefa G2

ul. Przemysłowa 20

X