marzec, 2018

04MAR8:00 pm11:00 pmWieczór Bluesowy // Valentina Vatutina, Waśniewski & George Dyer8:00 pm - 11:00 pm Alive, ul. Kolejowa 12

Szczegóły

Serdecznie zapraszamy na WIECZÓR BLUESOWY z Valentiną Vatutiną, Andrzejem Waśniewskim i Georg’em Dyerem! 🙂

Valentina Vatutina – vocal
Andrzej Waśniewski – piano
George Dyer – guitar

Valentina Vatutina wychowała się w ukraińskiej rodzinie, najmłodsza z trójki dzieci, które sie w zyciu zajmuja muzyka. Wielkimi inspiracjami Valentiny są blues, funk, motown, bossa nova, cubana i soul. Mieszka we Wrocławiu od 2014 roku, uczy w podstawowce miedzynarodowej i śpiewa.

Andrzej Waśniewski – muzyk, pianista, klawiszowiec, kompozytor, aranżer, producent. Naukę gry na pianinie rozpoczął w wieku 8 lat w swoim rodzinnym mieście Jeleniej Górze. Andrzej wystąpił jako sideman na wydawnictwie „Deep BLues” legendarnego bluesowego zespołu „Outsider”. W okolicach przełomu wieków wstąpił do funkowej grupy „The Crackers”, oraz stworzyl własne zespoły: acid-jazzowy „Cool Blue” ze znakomitą wokalistką Katarzyną Mirowską i etno-jazzowy „ELjazzER” w międzynarodowym polsko-czeskim składzie. Następnie dłuższy okres współpracy m.in z bluesowy „HooDoo Band” i wokalistką Marceliną Stoszek. W międzyczasie krótka współpraca i nagranie płyty „Home?” z kultową czeską grupą „-123min.” Obecnie nadal realizuje własne projekty, głównie w typowym trio jazzowym, jak również ze śpiewającym aktorem Tomaszem Krajewskim, ponadto z orkiestrą „Funky New Orleans”.

George Dyer – lider zespolu George Dyer Band, urodzony w Kalifornii, wychowany we Francji, od dwóch lat mieszkający w Polsce. Otwierał scenę bluesową w Kenii i Czadzie, wcześniej szlifując swoje umiejętności w Nowym Orleanie, Chicago i San Francisco.
______________________________________________________

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/ValentinaVatutinaMusic/

POSŁUCHAJCIE:
https://www.youtube.com/watch?v=5KoJohRtWxo
https://www.youtube.com/watch?v=-I4h3k-eSi4
https://www.youtube.com/watch?v=0nIkfNcsP7c
https://soundcloud.com/ramsundaylunch/sunday-lunch-2101

______________________________________________________

Bilety 10 zł (rezerwacje/dostępne w klubie)

______________________________________________________

4.03.18r. Klub Muzyczny ALIVE, ul. Kolejowa 12
VW PROJECT
Valentina Vatutina, Andrzej Waśniewski, George Dyer
Bramka 19:00
Start: 20:00

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Alive

ul. Kolejowa 12

X