marzec, 2020

29MAR4:00 pm7:00 pmWielkie Magic Show - Marcin Muszyński w Toruniu4:00 pm - 7:00 pm Arena Toruń, ul. Bema 73-89

Szczegóły

To unikatowe, wielkie widowisko najbardziej rozchwytywanego iluzjonisty Marcin Muszyński – aktor – iluzjonista Fanpage, jakiego w Polsce jeszcze nie było!
Magiczne iluzje zaskakują, podniecają i wychodzą po zagranice umysłu. W tym widowisku nie ma rzeczy niemożliwych.Specjalnie skomponowana muzyka, światła, lasery, przepiękne modelki stroje z tysiącami kryształów Sworowskiego oraz efekty pirotechniczne sprawiają,że widzowie przeniosą się w świat,gdzie rzeczywistość miesza się ze snem.
Prezentowana jet duża iluzja np.lewitujące modelki, fortepiany, zaskakujące wręcz niemożliwe zniknięcia i wiele, wiele innych magicznych etiud.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że jest to idealne wydarzenie na całych wszystkich pokoleń – małe pociechy poczują się jak zaczarowane, a dorośli poczują się jak dzieci!
Aby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu nie trzeba stać w długich kolejkach przy kasie! Wystarczy zakupić bilet na jednym z naszych punktów i portali – KupBilecik.pl, biletyna.pl, Eventim.pl, Sklep Pamiątki „Pod Ratuszem”, Dworzec Arriva ul. Dąbrowskiego, Agencja Artystyczna TAMADA – tamada.info.pl, 501-754-011.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 4:00 pm - 7:00 pm

Gdzie

Arena Toruń

ul. Bema 73-89

X